Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek most akkor tetszhe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most akkor tetszhetek ennek a srácnak a mondottak ellenére is?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomban, aki fogalmazzunk úgy,hogy elég kritikus mindenkivel,főként a lányokkal szemben. Általában jópofizik az emberek szemébe, hátuk mögött meg a legkisebb hibáikat is hangsúlyozza.Rólam pl. azt mondta az egyik ismerősének,aki utána ezt továbbadta nekem,hogy csúnya vagyok meg bunkó, de okos és közvetlen. Már hogy lehetne egyszerre az ember bunkó meg közvetlen?! Egyáltalán nem vagyok bunkó, és csúnyának sem mondanám magam. Azonban attól még,hogy ezeket mondta, mindig odajön hozzám beszélgetni órák előtt, és a többi lánnyal nem csinálja ezt,már megfigyeltem. Egyik nap,mikor a barátnőimmel beszélgettem,utána meg néztem valamit a könyvben,és hirtelen felnéztem,láttam,hogy akkor is hátra van fordulva,és néz.Egyébként egy nap alatt többször néz. Szerintetek most tetszhetek neki ?

15/L


2016. dec. 22. 09:48
 1/1 okosóra ***** válasza:
Szia figyi szerintem igen es o ezt igy akarta hogy megtudd ezt a kamut hogy csunya vagy es meg jobbban ossze akarj jonni vele szoval beszelgess vele es ha sokat dumaltatok dobd fel hogy ez igaz-e hogy o aszonta hogy csunya vagy es ha ugy latszik hogy zavarban van vagy aszondja igen akkor kerdezd meg miert es utana mondd meg neki vagy valtoztass azon a dolgon ha meg nem tudsz hagyd a rakba mer nem erdemel meg teged
2016. dec. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!