Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk ti aztmennyire veszitek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti aztmennyire veszitek eszre ha egy lany melyen a szemetekbe nez?

Figyelt kérdés
Miben latjatok ha efy lany melyen szemezik veletek? Mennyire tunik fel? Mire gondoltok ilyenkor?

2016. dec. 22. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Szia nagyon tetszel a kerdesedbol latom hogy nagyon inteligens vagy és széles latású vagy, úgyhogy épp az én esetem...nem tudom mennyire hiszel az első latásra szerelemben, de ha igen, vagy ha kiváncsi vagy a valaszomra, akkor írj privatot, mert az ide nem való
2016. dec. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ó, micsoda romantika! ;-)
2016. dec. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahw de cukik! (∩˃o˂∩)
2016. dec. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem rossz a látásom szóval semennyire..

Pedig már biztos próbáltak velem szemezni :(

2016. dec. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általában úgy szokott feltűnni hogy végigpásztázom a tájat és ha egy csaj engem néz, akkor leállok megnézni azt, hogy most csak felém bambul, vagy engem néz, és nézem ahogy néz, ő meg nézi ahogy nézem hogy néz, én meg nézem ahogy nézi hogy nézem ahogy néz és aztán járunk. Ez már csak így megy
2016. dec. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5-ös...:D bárcsak ilyen egyszerű lenne


Amúgy a válaszok engem is érdekelnének, és a kérdés nagyon jó.

2016. dec. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

En ugy is gondoltam a kerdest h mikozben beszelgettek ketten es a lany melyen a szemetekbe nez akkor erzitek e?

Koszi az eddigi valaszokat :D

2016. dec. 23. 09:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Feltűnik, persze.Mire gondolok?Arra, hogy felkeltettem az érdeklődését, de szituáció függő.Előfordulhat az is, hogy csak nyomatékosítani akarja vele a mondanivalóját, stb.
2016. dec. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 okosóra ***** válasza:
Attol fugg hany eves vagy xd amugy nagyon eszrevennem ha barki is csinalna velem ilyet
2016. dec. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha kis pupillákkal néz a szemeimbe akkor jó messzire elfutok, mert bántani akar :P

Ha kitágult pupillákkal, akkor zavarba jövök és nem tudom kezelni a helyzetet, elhülyülöm, mint Chandler a Jóbarátokból és legtöbbször rögtön kiábrándul belőlem.


Kifejezetten érezhető, legtöbbször kényelmetlenül érzem magam miatta, de én nem vagyok normális. Emberek között lehet, hogy jó dolog.

2017. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!