Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van barátnőm nagyon szeretem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm nagyon szeretem őt, de nagyon szeretem a szomszédban lakó lányt is akit születésem óta szeretek. Miért lehet két embert egyszerre szeretni és mit csináljak?

Figyelt kérdés
2016. dec. 26. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért lehet?😂😂😂

Nekem mondod?

Mikor az a srác akit egész életemben kerestem hirtelen elém kerül de úgy hogy halálosan és totál esélytelenül szerelmes valaki olyanba akit bárcsak sose látott volna meg....

Én meg magam vagyok a bosszúvágy emiatt, már már majdnem ráírtam a csajra facen de nem volt hozzá erőm hogy beégjek...de ez hosszú sztori.

Átkozott az egész.

Nem tudom mit csinálj, segítenék.

Segitenék ha bírnék.

Alig láthatom heti egyszer talán, nagyon megszerettem mert végre egy csendes fiú.

Mindig ilyet szerettem volna.

Akinek a szemébe nézek es maris tele vagyok békével és nyugalommal.

Erre szerelmes vki olyanba aki tesz ra magasrol.

Erről ennyit jóéjt 😙

2016. dec. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is van egy lány akit 3 éves korom óta ismerek... de én pontosan tudom hogy a fél karom odaadnam hogy vele lehessek... döntsd el mi a fontosabb bár ha annyira szeretnéd a barátnőd akkor nem szerettel volna bele másba
2016. dec. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Velem is ilyen volt. Aztán rájöttem hogy azt akit gyerek korom óta ismerek nem szerelemmel szeretem hanem ugy szeretem mintha a báttyám lenne.
2016. dec. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm de főleg neked utolsó :)
2016. dec. 27. 11:40
 5/5 anonim válasza:
Nincs mit. :)
2017. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!