Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem talál meg a szerelem. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem talál meg a szerelem. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Most már tényleg ki vagyok akadva, mert nem tudok rájönni, hogy mégis mi a baj velem…


Nem tartom magam csúnyának, igazából szerintem egész csinos vagyok. Butának sem vagyok mondható, a humorom is rendben van. Átlagos lánynak tartom magam, viszont nem jön össze semmi senkivel.



Két éve volt egy barátom (nem jártunk sokáig), azóta szenvedek, de általában számításba sem vesznek.



Mit kellene csinálnom? Csak szeretnék valakit igazán szeretni…

17L


2016. dec. 30. 18:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

nekem még barátnőm se volt


17/f

2016. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Bevett szöveg,de igaz. Várj még vele. Egyszer majd akkor jön el mikor nem számítol rá. Én is 2éve várok. Még sincs semmi. Majd lesz vki. Tudom h így lesz.
2016. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
22%

Pasz, ismerkedni szoktál elegedet? Bővítsd esetleg a baráti körödet :D

17f

2016. dec. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell elsietni ezt a dolgot. Veled semmi baj, később majd jön valaki.
2016. dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Évek óta ezzel nyugtatom magam.. "Majd jön az magától". Eddig még nem jött, és csak szenvedek.
2016. dec. 30. 19:24
 6/22 anonim ***** válasza:
Szoktaaaal ismerkedni?? Van eleg baratod??
2016. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Széles baráti köröm van, nyitott vagyok, tehát a válasz igen. :)
2016. dec. 30. 19:29
 8/22 anonim ***** válasza:
Na írj rá 6-osra. Ő is 17. Korban megfelel. Agyilag meg majd meglátod.
2016. dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarsz valamit kezdeni a helyzettel, próbálj hasonló érdeklődési körű emberekkel ismerkedni (valamilyen plusz elfoglaltság keretében, ismerősökön keresztül, stb.). De ha túlságosan ráfeszülsz, állítólag az is ront az esélyeiden. Talán a legjobb amit tehetsz, hogy nem erőlteted, és próbálod valami mással lekötni a figyelmed.
2016. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem akartam hogy ramirjon csak ez is lehetett volna gond.. Es te szoktal kezdemenyezni??
2016. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!