Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elcseszhettem? (rovid a kerdes)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elcseszhettem? (rovid a kerdes)

Figyelt kérdés

Hat hol is kezdejem van van egy lany nagyon kozel all a szivemhez es hat tegnap eleg csunyan megbantottam a feltekenysegemmel... Olyanokat szavakat vagtam hozza amit nem erdemelt meg es nem is akartam hozzavagni azokat de sajnos belebeszeltek a fejembe a hulyeseget es hat kijott :'(

Nem tudom hogy hogyan tudnam visszanyerni a bizalmat es a szeretetet na meg hogy ne haragudjon ram :'(

Azt mondtam neki hogy nem is engem szeret hanem mast es csak jatszadozik velem D':


Tudnatok tanacsokat adni nekem hogy mi tevo legyek mert faj hogy haragszik ram es az is faj hogy ezt mondtam neki :'(



Ui:mivel holnaptol lehetseges hogy torlom a felhasznalo fiokom ezert megkoszonnem ha mara tudnatok tanacsit adni



#fájdalom #megbocsájtás #bűnbocsánat #lelkiismeret fufdallas #Jovatetel
2017. jan. 2. 18:25
 1/8 anonim válasza:

A moderátor törli max az accodat nem te :D neked csak email-t kell írnod, amőgy igen elcseszted, de ha profi lennél simán kibeszélnéd magad a szituból, akik jó beszélőkével lettek megáldva, azok mindent megtudnak magyarázni bárkinek, akár azt is, hogy a Föld lapos.


Hát először is kérj bocsánatot, mutass mély és őszinte megbánást, esetleg csinálj valami kiengesztelő ajándékot pld valami rajz.

2017. jan. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudom a torles menetet nyugalom :)



Koszonom a valaszt!

Azert meg szivesen fogadok tanacsokat!

2017. jan. 2. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Kérj bocsánatot, nekeress kifogásokat, hogy miért mondtad, és miért sem, mond meg neki, hogy hülye voltál és sajnálod.

Ha énvelem történt volna ilyen eset, vennék egy csokor rózsát , a kedvenc csokijából vinnék neki egy táblával és valami plüss mackót vennék ami egy szívet fog és rávan írva, hogy "sorry" és azt mondanám neki: "Bocsáss meg, igen féltékeny voltam és csak azért mondtam ezeket mert hülye voltam és féltem, hogy elveszítelek"


Tuti megfog bocsátani, ha ezt teszed!

2017. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és elfelejtettem írni, hogy a "plüss a sorryval" az egyik legfontosabb dolog. Ha az megvan akkor már 20%-al nagyobb az esélyed :D
2017. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ilyen kivitelezesre en is gondoltam de sajnos egy darabig nem lesz megvalosithato meghozza azert mert iszonyatosan messze lakunk egymastol es csak neha van idonk talalkozni egy fel nap erejeig :(



Gondoltam arra is hogy valamelyik nap felmegyek es meglepem hasonlo formaban ahogy irtad #3

2017. jan. 2. 18:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Kiszálsz a kocsiból talpig gentleman kiadásban, a háttérben szól a kedvenc szerelmes dala és ha minden megvolt, akár megis kérheted a kezét igent mondana :D
2017. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs jogsi se kocsi meg 100% hogy nemet mondana tobb okbol is az egyik az hogy meg fiatal:
2017. jan. 2. 18:47
 8/8 A kérdező kommentje:
Mielott barki is kerdezne en 18 eves vagyok az lany pedig 14
2017. jan. 2. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!