Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy itt csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy itt csak olyanok ismerkednek akik nem néznek ki olyan jól?

Figyelt kérdés

Az ismerkedéssel semmi baj nincs, bár nem ez az oldal igazi célja.

De az emberek többsége itt azért ismerkedik mert nem kell felvállalnia az arcát és nem kap egyből elutasítást?

Cáfolások akik magukat helyesnek, szépnek tartják?

16/L



2017. jan. 3. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Én egy császár vagyok minden téren szóval cáfolnám. ;)20/f
2017. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Mert nincs onbizalmuk... 😉
2017. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nektek ezek szerint van?:)
2017. jan. 3. 23:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért ismerkednek itt, mert élőben kudarcot vallottak. Annak pedig lehet az is oka, hogy esetleg egy kevésbé szép/helyes külső miatt esélyt sem kap a belsőjének a megismertetéséhez.

Itt fordítva működik, talán több esélyük van.


(gondolom ezt én, mint aki veszélyesnek, taszítónak találom az internetes ismerkedést. Egész más, mint elmenni egy parkba sétálni, kávézóba, korcsolyázni stb. és úgy ismerni meg a másikat)

2017. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jesszus ez a kulso belso dolog hulyeség. van aki kulsoleg jól nézett ki azt hitte hogy brutál csúnya de azt hitte magáról hogy belsoleg jó aztán olyan rossz volt hogy :D :D :D ja és persze van aki csúnyának gondolja magát csúnya is de azt hiszi hogy abelsoje szép kozben az se. nagyon sok eset van. én nem tartom magam szépnek de tudom hogy a belsom az sokkal csúnyább mint a kulsom :D
2017. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat en igazabol csak akkor ismerkedtem amikor unatkoztam:D amugy semmi baj sincs a tarsadalmi eletemmel vagy az ismerkedessel eloben.

16/l

2017. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szandekosan nem ismerkedek itt, de ha talalok jofej, aranyos embereket akkor miert ne?

Amugy nezzetek egoistanak de vallalom a cafolast :D

2017. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
TObb okbol is . Onbizalom hianyosak , tobb pofont kaptak mar elobe igy neten nevnelkul sokkal jobb . Az interneten felszabadultabb az ember , sokkal konnyebben mersz , es tudsz ismerkedni .
2017. jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
En jól nézek ki
2017. jan. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is cáfolom, semmi baj az önbizalmammal!
2017. jan. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!