Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsek el egy fiút?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el egy fiút?

Figyelt kérdés
Jár egy fiú a suliba, aki nagyon tetszik, de van barátnője. Nagyon sokszor tőlem kér pl számológépet vagy könyvet. Egyszer elhagytam egy papírt és ő visszahozta nekem, igazából azóta tetszik úgy igazán. Szinte minden nap találkozok vele nemcsak a suliba és mindig köszön nekem. Nagyon tetszik, nem tudom elfelejteni pedig esküszöm h próbálkozom légyszi segítsetek!!!

2017. jan. 4. 11:27
 1/5 anonim válasza:
Hát szerintem meg kéne próbálnod más emberek fele ismerkedni hátha megismersz valakit aki elfelejtteti veled.
2017. jan. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeress bele egy másikba.
2017. jan. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
deritsd ki mennyire komoly a kapcsolat mennyire szereti stb, mert ha nem igazán szerelmes akkor akár még lehet is esélyed :D
2017. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá a fiúnál, hogy járnak-e még, ha igen, az mennyire komoly?

A fiú válaszai sokat segíthetnek.

2017. jan. 5. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de csak a tinik olyan hülyék, hogy azt hiszik, ha valakinek van barátnője, akkor az szent és sérthetetlen. A párkeresés valójában nem így működik. Megszerzem, aki kell nekem, és megtartom, aki kell nekem. Ha el tudják venni tőlem, nem vagyok elég jó, és van még mit tanulnom. Ha nem tudják elvenni (mert próbálkozó mindig lesz!), akkor se dőlhetek hátra. Folyamatosan dolgozni kell a kapcsolaton.
2017. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!