Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mi van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan bele vagyok zugva egy fiúba (jo kezdés 😂). Néha ugy érzem, hogy O is kölcsönösen érez (mert keresi a társaságom, ha ránézek mosolyog, figyelmes, "küzd" azért, hogy hallgassam végig a mondandóját, próbál a közelemben lenni).

Néha meg ugy érzem, hogy az esélyem max. 1 a millióhoz (ilyenkor rám sem néz, hozzam sem szól) :'-(

Es ezt igy váltogatja néha !NAPONTA!. De mostanában mar inkább a második lehetőséget érzem rajta. Hogy az esélyem mar nem is egy, hanem 0 a millióhoz. :'(


Szerintetek is a második lehetőség all fenn?


(Nyugodtan írjátok azt, nem fogok megsértődni, meg lepontozni a valaszaitokat 😉 Csak azért magyarázzátok is el, hogy miért gondoljatok igy 😉)



2017. jan. 4. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hány évesek vagytok, de ha esetleg normális értelmi szinten vagytok és felvetődne hogy "figyu, összejönnél amúgy velem?" vagy valami hasonló esetleg csak poénból kérdezve, akkor lehet megoldódna a probléma. Nem nekünk és neked kéne találgatni. Mert itt találgathatunk, csak konkrétan nulla információt írtál. Tehát azt sem hogy osztálytársad, évfolyamtársad, idősebb, udvaron találkoztok suliba, vagy után? Van barátnője, volt barátnője, mással is ilyen mint veled? Szóval ezer fontos rész sehol.
2017. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerda délután
2017. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, az osztálytársam. 1 evvel idősebb nálam. Volt barátnője 1 éve, de 3 nap után mindketten ki voltak a másiktól, úgyhogy szakítottak (😂😂😂). Mással nem ilyen, mint velem.
2017. jan. 4. 19:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj közeledni vele, az "esélytelenebb" napokon is. Ne add fel, ameddig teljesen nem egyértelmű. Próbálj viccelve rákérdezni, elsütni kétértelmű poénokat. Ha ő is benne van már jobb az esélyed. Persze a legegyszerűbb, legtisztább, legbiztosabb az lenne ha megkérdeznéd, de tudom, higy az nehéz, nagyon hasonló helyzetben vagyok.

13/L

2017. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!