Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szemkontaktus kerülése lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemkontaktus kerülése lehet jel lányoknál?

Figyelt kérdés

2017. jan. 6. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a gond ezekkel a dolgokkal, hogy mindennek több jelentése van, most ha nem néz a szemedbe azt is jelentheti, hogy nem tetszel neki és rád se néz, de az is megeshet, hogy zavarban van, ha rádnéz, amit észre lehet venni ha odafigyelsz, egyébként ha elolvasól pár könyvet a testbeszédről, akkor minden világos lesz, jó olvasást.
2017. jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kontaktus kerülés alatt értem, hogy kicsit feltűnően lehajtott fejjel, maga elé nézve halad el mellettem
2017. jan. 6. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez lehet a tetszés jele, ha valakinek nem tetszenél az a másik irányba nézne és nem magaelé, de még itt is lehetnek kivételek, de szerintem egy próbát megér! Ha leszólítod valószínűleg megszeppen majd egy kicsit, de alapvetően minden lány szereti ha leszólítják, a maga biztosság már félsiker, már csak a beszéd a lényeg, mert az a legfontosabb.
2017. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Ha én megyek el a srác mellett aki tetszik akkor én mindenhova máshova nézek csak rá nem, max néha amikor kezdem elveszíteni az önkontrollt akkor még szemezek is vele...
2017. jan. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!