Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vethetnék véget egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vethetnék véget egy kapcsolatban úgy, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
15/F arról is lenne szó, hogy járok egy lánnyal, egyébként meg első párkapcsolat. Szóval én kezdek kiábrándulni ebből a kapcsolatból, de a lányt meg nagyon szeretem, ő is szeret engem, viszont sokat vár el és hisztis is néha. Egyre gyakrabban írja hogy már nem érzem ugye azt? De én azt válaszolom hogy de, igen. Nos, pedig vért izzadva amire képes vagyok megteszem, próbálom befűzni az időmbe, stb. De ez neki nem elég. Szóval, mit kéne tennem, hogy ne essen megbántódása, mert azt végképp nem szeretném.

2017. jan. 7. 23:03
 1/6 Technokol Rapid ***** válasza:
Akkor most szakítani akarsz, vagy meg akarod tartani a lányt? Nem értelek...:/
2017. jan. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy nem szeretném a kapcsolatot, de én sem tudom ezen kívül mit szeretnék.
2017. jan. 7. 23:21
 3/6 anonim válasza:
Az mar ertekelendo,hogy egyaltalan erdekel az ,hogy ne bantsd meg. Ritka az ilyen. :) Szerintem ulj le vele beszelni,es mondd el neki azt,amit ide leirtal. Ez neki is egy tanulsag lesz,h nem szabad tulhisztizni egy kapcsolatot. Nagyon fiatalok vagytok,az teny, de ha mar kapcsolatra kepesek vagytok,akkor felnottkent is meg kell tudnotok ezt beszelni. Sok sikert!
2017. jan. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na ugyanezt csinálták velem, az elejèn haragudtam is kicsit de jelenleg jóba vagyunk.
2017. jan. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanebben a helyzetben voltam en is. Ha gondolod irj ram
2017. jan. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Suzume97 válasza:
Nekem is az a véleményem hogy meg kellene beszélned ezt vele legelőször, elmondani neki hogy mi az ami neked nem tetszik és elmagyarázni hogy miért nem tudsz vele olyan sokat lenni. Ha jól olvastam még mindig szereted, akkor tessék inkább csak szünetet tartani, nem kell neked is utána azon agyalnod szakítás utána hogy mit csináltál rosszul. Először kell rendezni a viszonyokat.
2017. jan. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!