Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha beleszerettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha beleszerettem az egyik tanáromba?

Figyelt kérdés
Nagyon beleszerettem az egyik tanáromba és amikor nem tanít akkor nekem nagyon hiányzik.Ezt biztosra tudom mondani hogy nem fellángolás.Nem tudom mit csinálhatnék hogy ne szomorkodjak ennire csak azért mert hiányzik...És ahogy nem beszélek vele, nem találkozom vele egyre jobban szeretem. Rossz indulatú válaszokat nem kérek,normális válszokat szeretnék kapni.

2017. jan. 8. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Erre nagyon mást nem lehet tanácsolni. Ha meg látod ne arra gondolj hogy jajj de szereted ha nem a következményeire ha összejönnétek vagy a családjára.
2017. jan. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs családja viszont tetszik neki valaki de nincsenek együtt.Én azt tudom hogy nekem nem lenne nála esélyem...
2017. jan. 8. 09:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Tanárral nem szabad kikezdeni! De én szívesen leszek a tanárod:P Viccen kívül, tényleg nem lehet tanár-diák közt kapcsolat!
2017. jan. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Chopen ***** válasza:
Kapd el a szertárban.
2017. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először is nem tudjuk, hány éves a tanár, van-e társa, van-e esetleg felesége. Ha van, akkor tényleg felejtsd el, vagy örülj, ha bejön az osztályba, és felelhetsz neki. De úgy látom, neked még a tanulással kellene foglalkoznod, mert például a helyesírásod elég rossz, sehova nem tettél például vesszőket, rosszindulatú pl. egy szó. Szóval tanulj, fejleszd, képezd magad, olvassál sokat, és ha sikerül egyetemre menned, vagy legalább valamilyen szakmát el tudsz sajátítani, de az a lényeg, hogy te magad művelt, kulturált ember legyél, és akkor még az is elképzelhető, hogy 5 év múlva meg tudod hódítani a tanárt.
2017. jan. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Epres bálna válasza:
Hány éves vagy?
2017. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!