Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi történik velem? 17/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem? 17/L

Figyelt kérdés

Lehet hogy kicsit hosszú lesz.

Nem is tudom hol kezdjem. A lényeg ,hogy 1,5 hete megismertem egy fiút, ő idősebb nálam 22 éves de egyébként 18-nak alig néz ki. Egy beülős helyen voltunk a barátaimmal azért mentünk oda mert nekem van vagyis volt egy kiszemeltem egy srác aki nagyon bejött és mindenképpen össze akartam találkozni vele. Ez szilveszter előtt volt közvetlenül ezért nagyon sokan voltak. Mi már ittunk azért és jól éreztük magunkat és valahogy egyik barátnőm elkezdett beszélgetni egy fiúval akit akkor láttam először. Megnéztem azért magamnak mert nagyon különleges arca volt, nagy kék szemek és jól öltözködött. De kb ennyi én vártam a kiszemeltemre aki egyébként meg is jött és az estét nagyjából velük töltöttem. Persze a srác hamar elment mondhatni ott hagyott, ezért utána nagyon rossz kedvem lett. Ezt kiszúrta az a fiú is aki barátnőmmel beszélgetett és folyton nézett engem, én meg gondoltam magamba "hagyjál már ide ne gyere" mert nem érdekelt egyáltalán. Ezt valahogy le is vette vagy nemtudom és végülis nem szólt hozzám.


Utána szilveszterkor találkoztam vele megint de csak véletlenségből az utcán futottunk bele és megkértük hogy bontson ki nekünk egy üveget mert mi nem tudtuk mert elb*ztuk, végül neki se sikerült de valahogy beszélgetésbe elegyedtünk. Akkor már velem is beszélt eleinte csak felszínes dolgokról aztán feltűnt, hogy nagyon hasonlítunk és egy idő után már csak egymással dumálunk, jó fej volt nagyon és okos átfutott az agyamon mint "pasi" de elhesegettem a dolgot mert nekem nem az olyanok jönnek be mint ő. Szóval a többieknek is feltűnt, hogy végig egymás mellett vagyunk és mondta egyik haverom neki, hogy vigyázzon velem mert én minden fiú szívét összetöröm erre ő rám nézett mosolygott és azt mondta, hogy csak majd nehogy ő törje össze az enyémet. Persze csak nevettem rajta mondom persze pfff.... Ahhoz te nagyon kevés vagy gondoltam magamba.

Aztán végülis ennyi utána nem volt semmi jelentős dolog szombatig.

Akkor találkoztunk megint mar harmadszorra, akkor mar olyan más volt az egész, nem is értem magamat szinte egész este őt figyeltem. Aztán végre mikor odajött hozzám beszélgetni, végig úgy nézett rám mint akinek jár valami a fejében, de nem mondott egy szóval sem semmi olyan flörtölős vagy ismerkedős dolgot egyszerűen csak úgy nézett rám. Az összes fiú eddig akivel ismerkedtem folyton csak azt hajtogatta, hogy milyen szép vagyok de jól nézek ki a szemem az arcom milyen jó alakom van stb. Ő viszont azt mondta, hogy emlékszik rám mert tavaly látott egy rendezvényen és hogy milyen szépen zongoráztam. Azthittem lehidalok, el is pirultam pedig sosem szoktam. Aztán a nevemet elemezte ki, hogy honnan származhatok a vezetéknevem alapján és mit jelent stb. Közben párszor közelebb kerültünk egymáshoz a sok ember miatt, megérintett néha.


Persze utána már mennünk kellett, jöttek a többiek is nem tudtunk úgy nagyon kettesbe maradni. Még csak annyit kérdezett utána ami így fontos, hogy van-e barátom és mondtam hogy nincs.


Az az érdekes, hogy pár napja azon kaptam magam hogy folyton rá gondolok egyre többször jelenik meg a fejemben. Ha a városba sétálok szoktam nézelődni hátha meglátom e valahol. Az a legfurcsább, hogy nagyon nem az esetem mert eleve akkora mint én, és nekem mindig csak a magas fiúk tetszettek. És ő nem is olyan férfias nem kimondottan az, de valahogy mégis van benne valami a mozdulatai és a nézése valahogy férfiassá teszik. Vagy például a nyaka vastag és izmos, a karja sem vastag viszont például az alkarja igen és valahogy összejött a szememben ez a férfiasság dolog, olyan kilógó a többiek közül olyan más, olyan furcsa és titokzatos mégcsak be sem jelölt facebookon sem pedig hát a nevem azt tudja.

És végülis egy szóval sem mondta ki, hogy akarna tőlem valamit de biztos hogy akar nem tudnám megmondani honnan de érzem, viszont miért nem kezdeményez jobban, miért nem keresi jobban a társaságom? Nagyon nem lenne az esetem, még a romantikus filmeket is utálom de tegnap és ma is azt néztem... Teljesen kifordulok már magamból, nem létezik hogy ez a gyerek elcsábítson engem! Hogyan tudnám kiverni a fejemből? Lenne 1000 meg egy jobb akik közül válogathatnék, de azok a hülye mondatai nem mennek ki a fejemből. Most is azon agyalok mikor láthatom vajon megint...


Barátnőimnek sem mondtam el, ők mással akarnak összeboronálni na ő illene hozzám. Azthiszem... Nem tudom mit csináljak nagyon össze vagyok zavarodva, nemtudom mi lesz ebből az egészből. Nem is tudom minek írtam ki a kérdést, talán valami tanács szerűség vagy észrevétel jól jönne.


2017. jan. 9. 22:53
1 2
 1/12 Chopen ***** válasza:
Szerintem az, ami több millió másik emberrel.
2017. jan. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Milyen származású vagy a vezetékneved alapján?
2017. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagy kérés lenne egy normális válasz???
2017. jan. 9. 23:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Röviden és tömören: belezúgtál
2017. jan. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Belezugtal. Es ha van ezer jobb, mégis miért nem azokkal jossz össze? Na ugye... O tetszik neked. Csak nem mered felvallalni. Mert o nem csak a külsőségekből el.
2017. jan. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kezd megfogni a személyisége, te csak azt hitted eddig férfiakkal volt dolgod, de csak gyerekekkel. Szép a tested bébi, hú magas intellektualistásra utal :D


Viszont az, hogy emlékszik rá, hogy zongoráztál és azt dicséri, na ez már úriemberi modor. Meg ez a vezetékneves elemzés is szerintem teljesen aranyos és látszik, hogy van esze.


Szerintem kezdesz az orrodnál tovább látni, és már nem csak a külsőségeket nézed, hanem összességében az egész embert.

Kicsit szerintem magas lovon ülsz, hogy úgy se törhetné össze a szíved. Erről a kevés vagy mint kölyökpezsgőben az alkohol jutott eszembe.

Ne legyél elszállva magadtól, nem vagy te olyan tökéletes. Pasit találni meg nem nehéz, 10-ből kilenc mindent meg farkalna ami mozog és lyuka van.

Szóval az, hogy népszerűnek érzed magad nem jelent semmit.


Nagyon elvagy tévedve, ha azt hiszed ettől leszel jó nő, hogy hány srácnak kellesz, meg kit tudsz megszerezni.

Összességében a személyiségeddel együtt leszel jó nő, és szerintem akiről írsz az egy jó pasi. Te jó nő-e vagy azt nem tudom, mert magadról nem írtál, de egy ilyen jó pasit kár lenne kihagyni.


F/27

2017. jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hormonok borítják el az agyadat, annyi történik :P Két tanács jut eszembe:


1. Ne próbáld bizonygatni magadnak, hogy nem az eseted, azzal csak azt éred el hogy addig is róla gondolkozol, szóval csak olaj a tűzre

2. Találkozz vele, ismerd meg minél jobban, ha a hülyeségeit meg az idegesítő tulajdonságait is megismered, akkor úgy mindjárt nem fogsz róla annyit ábrándozni ;)


Valószínű az fogott meg benne, hogy másként viselkedik mint a többiek, és ettől "különleges embernek" tűnik. De gondolj arra, hogy ahhoz hogy valaki tényleg különlegesen *jó* legyen, ahhoz ennél azért kicsit több kell.

2017. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Félsz a külső véleményektől
2017. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Én ezt a hosszú szöveget tuti nem olvasom el :DD
2017. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jó akkor ne olvasd el Istenem...
2017. jan. 10. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!