Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan keltsem fel újra az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel újra az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor megismerkedtem egy fiúval egy házibuliba. 2 évvel idősebb nálam. Nagyon sokat beszéltünk folyton egymás mellet ültünk/feküdtünk.Úgy aludtunk el hogy fogtuk egymás kezét meg minden. Flört is megvolt. Bejelölt irogattunk egymásnak stb. De pár napja abbamaradt így gondoltam úgyse veszthetek semmit megírtam neki hogy bejön nekem. Azt mondta a bulin én is tetszettem neki de most már nem nagyon tudja . Kiegyeztünk egy moziba a nap és hogy délután legyen meg van ,de azt hogy mire megyünk és ,hogy pontosan hánykor nem beszéltük meg. Azóta se ír . Netudom meddig várjak. Nekem még mindig tetszik . Várjak az azelőtti nap estéig vagy mit tegyek? Valószínüleg 1 hónap múlva így is látnánk egymást meg összefutnánk még mindenképp a közös ismerősök miatt de félek hogy elszúrtam valamit. Vélemény?

2017. jan. 10. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindegy mit írok, az őszinteségnek senki nem örül :) szóval igen, láthatlanban azt mondom, bejössz neki, nagyon, te vagy álmai lánya, sok sikert.
2017. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!