Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy az exem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az exem néha keres, máskor nem?

Figyelt kérdés

Tehát a sztori annyi, hogy jártunk 2 hónapig, aztán ő szakított velem egy másik lányért. Kiborultam teljesen, mivel tényleg szerettem. Pár hét múlva rám írt facen (távkapcsolat volt), és egy hónap múlva azzal jött, hogy ő még mindig engem szeret és, hogy megbánta stb...aztán én persze elutasítottam, de továbbra is chateltünk. Azt el kell mondanom, hogy bár szégyellem, de meg mindig érzek iránta valamit, az ellenére is, hogy otthagyott...:(

Másodszor is feljött ezzel a témával, hogy kezdjük újra, egy hónappal később. Itt már azt mondtam neki talán...

Ezek után folyamatosan beszéltünk chaten, a szünetben is éjszakákba nyúlóan chateltünk minden nap, de kb. egy hete nem keres egyátalán...

Nem tudom rá e írjak...Kicsit hiányzik, és nagyon utálom magam emiatt, de meg mindig nem vagyok túl rajta...:(

Előre is köszönöm a segítséget! :)

15/L



2017. jan. 11. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj neki!!! Csak talonban tart, és csak dni akar!!
2017. jan. 11. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tartalek lyuk vagy neki, ez egyertelmu
2017. jan. 11. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne írj, ne válaszolj.
2017. jan. 11. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Szakítottunk, de maradhunk barátok!"

= Megdöglött a kutyánk, de tartsuk meg!

"Szakítottunk, de kezdjük újra!"

= Közösen megdöglesztett kutyánkat együtt támasszuk fel!

.

15 évesnek mondod magad. Ha így van, el kell tudnod már dönteni, hogy akarsz-e örökös "pót", "ha éppen más nincs, ő is jó" lenni.

Szakított veled egy másik csajért, aztán visszakönyörgi magát? Ha visszafogadod, melletted marad mindaddig, míg ismét mást nem talál jobbnak. Aztán megint jó leszel a következőig. Önként lépsz be a mókuskerékbe.

.

A leírottak csak a véleményem, tanácsom nem lehet más: gondolkodj és aztán tedd, amit akarsz.

2017. jan. 11. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia sorstárs xD

A mi távkapcsolatunk 4 hónapos volt és ő szakított mert elmúlt a láng. Aztán nyáron nem keresett, ősszel meg igen, mondván, hogy dehogy múlt el, csak nem bírja a távkapcsolatot.

Én azt vettem észre, hogy ő akkor ír, ha depisebb hangulatban van. Lehet a te exedből is a szeretethiány beszél. Szerintem amúgy ne jöjj össze vele mert játszik veled

2017. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy talonba tartott téged, de most becsajozhatott.
2017. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!