Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem meg a lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg a lányt ezeknek tudatában?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ezt már ezerszer megkérdezték itt, de nekem egy kicsit pontosabb kérdésem lenne. Mindketten szeretjük a metál zenét, naponta beszélünk messengeren, személyesen nincs rá lehetőségünk mert másik osztályba jár (Én A-s, ő B-s,) jó barátok vagyunk. A zene lehetne egy dolog amit vehetnék alapnak, csak nem tudom hogyan kezdjek bele, mit mondjak stb. Érdeklődik irántam, megkérdezi hogy mi van velem, ilyenek, ez egy jó pont. Arra is gondoltam hogy születésnapjára veszek neki egy pólót/pulcsit a kedvenc bandájával. 16/F

2017. jan. 12. 06:35
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Aham szóval egy iskolába jártok csak te az "A" osztályba és ő meg a "B" osztálybe, de ettől a folyosón még tudnál vele beszélni. Élőben jobban látnád a reakcióit, mert az egy dolog, hogy Facebookon ki mit ír/csinál. De a poló nagyon jó ötlet, amit tudok még javasolni, hogy te is érdeklődj felőle és aknázz ki vele még több közös témát.


Sok sikert! :)

2017. jan. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"szerezzem meg"

Ennek van egy csípetnyi rossz felhangja!

Hogyan akarod "megszerezni", ha komoly válaszfal van köztetek?

2017. jan. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2!

Igazad van, rosszul fogalmaztam.

A válaszfal igazán az én esetlenségemből akad ilyen helyzetekben.

2017. jan. 12. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!