Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Melyik lányt válasszam? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Waterpolo111 kérdése:

Melyik lányt válasszam? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel csak nyáron tudok együtt lenni, de nagyon nagyon szeretem, de közbejött egy lány, akivel randizni fogok és nem tudom, hogy most elmenjek-e vagy ne... Nagyon nehéz. Egyedül nem bírom ki nyárig, de a lány, akivel csak nyáron tudok együtt lenni, nélküle nem nagyon bírom ki.

2017. jan. 12. 20:29
 1/6 anonim válasza:
Nyari
2017. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne menj el. Hiszen ha szereted a nyari lanyt akkor miert mennel el massal randizni? Oke hogy csak nyaron talalkozhattok de akkor is.
2017. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha elmész akkor a nyári lányt hagyjad.

Ha nem akkor meg ki kell birnod..

2017. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Chopen ***** válasza:
62%
Miért nem mindkettőt? :D
2017. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ha csak nyáron tudtok találkozni az nagyon kevés, idővel HA viszonozza a szeretetedet egyáltalán mind a ketten előbb utóbb "elunjátok" a kapcsolatot. Személyes tapasztalatból tudom, hogy utána megbánod hogy elengedted azt a másik lányt... Borzasztó volt, amikor szembesültem azzal hogy elengedtem azt akivel igazán boldog lehettem volna.Szerintem menyj el arra a randira. Mivel a tini kapcsolatokhoz raktad fel a kérdést gondolom nagyon fiatal fiú vagy még nem arra van szükséged hogy nézd állandóan a facebookot hogy mikor írt az a lány, hanem egy olyanra akivel gyakran tudsz találkozni és kiéld a vágyaidat a szerelem terén. Koncentrálj a jelenre ne a jövőre!!! Remélem segítettem 21/F
2017. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat! Főleg az utolsónak!:) 17/F
2017. jan. 13. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!