Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom hogy tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az évfolyamomban aki már nagyon régóta tetszett. És úgy egy éve össze is jöttünk utána szakítottunk nem sokkal mert neki más tetszett. Nem rég szakított a barátnőjével,és mostanában úgy érzem mintha tetszenék neki tehát hogy szoktam látni hogy néz a suliban meg szemezünk de már nagyon rég beszéltünk és akkor is haraggal válunk el. De tényleg úgy érzem mintha tetszenék neki és valahogy ki szeretném deríteni. Tudom hogy az lenne a megoldás hogyha megkérdezném de félek hogy akkor hazudna vagy hogyha nem tetszek neki akkor leégnék elötte.

Szóval hogy derítsem ki hogy mit érez irántam?

Vagy te az én helyemben mit tennél,mert tényleg nem tudom elfelejteni pedig már egy éve próbálom?



2017. jan. 14. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Lépj
2017. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!