Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy éreztessem vele, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreztessem vele, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Itt a gyakori kérdésekben ismertem meg egy fiút féléve. Feltett egy kérdést, amire én válaszoltam, és odaírtam, hogy ha szeretné, privátban jobban elmagyarázom. Azóta beszélünk. Most már facebookon. Eleinte még arról a témáról volt csak szó, amivel kapcsolatban kérdést tett fel, majd több dolog is szóba került. Mivel facebookon gyakrabban vagyok jelen mint itt, és ott látjuk is ha a másik fent van, ezért azt én kezdeményeztem. Mondjuk ezt csak neki mondtam, igazából már akkor szimpatikus volt és szerettem volna ha megmarad a kapcsolat, ezért mondtam a facebookot. Ő egyébként nagyon kedves fiú, nem akar rám nyomulni, és ez az egyik ami tetszik benne. Csak pont emiatt, hogy nem beszéltünk kettőnkről nem tudom, neki mennyire jövök be. Nem szeretnék én kezdeményezni, de már nagyon szeretném, hogy kiderüljön, tetszem-e neki. Egész nap rá gondolok, már szinte más dolog eszembe sem jut. Hogy próbáljak rájönni, hogy érez-e valamit irántam? És hogyan éreztessem vele, hogy nekem tetszik anélkül, hogy nyomulósnak tűnnék? Még nem volt barátom, szóval nagyon kezdő vagyok ilyen téren, ezért kérdezem. Minden értelmes válasznak nagyon örülök. Előre is köszönöm!

17/L



2017. jan. 14. 17:54
 1/1 anonim válasza:
Szerintem próbáld valami kicsit burkoltabb formában (például kezdjetek el valamiről beszélni ami kapcsolódik a helyhez) elhívni valahova. Mozi mondjuk ideális lehet ha van egy film ami érdekel titeket. Ott meg többre juthatsz ezzel kapcsolatban.
2017. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!