Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már nem bírom idegekkel. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bellabo kérdése:

Már nem bírom idegekkel. Mit tehetnék? Most akkor szeret? Vagy miért csinálja ezt? Több infó lent.

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác aki nekem másfél hónapja nagyon bejön..szó szerint imádom..rengeteget beszélgetünk..2 nap alatt 3000 üzenetet küldtünk egymásnak messengeren (meg tudtam nézni maufban) ..olyanokat ír hogy a gyengéje az én gyönyörű szemem...Imád...de baromi jól nézek ki..örülök hogy mégis csak ezt a sulit választottad..ha te nem leszel mégis kit fogok megölelni? stb...rengeteg ilyet ír rengeteg szivecskével..korábban elmondtam neki h bejön nekem..az én hülye fejemmel..azóta is beszélgetünk... tudtam hogy ez nem kölcsönös úgyhogy megírtam neki hogy ezt észre se vegye amit írtam.. tegnap rá kérdezett hogy csak barátilag szeretem-e vagy komolyabban..nem válaszoltam neki inkább mert nem akartam hülyévé tenni magam bár így is az vagyok...Viszont...suliba (osztálytársam) abszolút nem érdeklem..rám se néz... nem is köszön...mindig megdicséri facen a külsőm.. mindig mkondja milyen aranyos vagyok stb stb..én nem merek oda menni hozzá suliban mivel nagyon szégyenlős vagyok ilyen szempontból..de facebookon úgy érzem hogy ott van mellettem..közben meg nem..és legjobban az fáj hogy keresztül nélz rajtam..facen írjaa hogy megörjítette a ruhám amibe mentem stb meg sokszor észre veszi ha baj van de csak miután hazaértem meg ő is akkor kérdezi meg szintén facen..az egyik lány oszitársammal különösen jóba van..egész nap beszélnek..hála a kedves tanároknak mellé ültették..a csajnak van barátja dehát ez kit is érdekel..Fáj hogy ennyire magamba tudok fordulni hogy nagyon szeretem és egyszerűen ő csak elnéz mellettem...van hogy megölel...de ritkán.. tudom tudom tini szerelem " jaj de hülye vagy úgyis túl lépsz rajt stb stb " ...csak ez most más valahogy mégis.. mások azt mondják kezdeményezzek..de valahogy nekem ez így nem megy..és a gyomrom görcsbe rándul mikor látom..szó szerint...naponta szedek nos-pát is hogy enyhüljön de mikor látom vagy megölel vagy egyszerűen csak elsétál mellettem ez van..vajon ennyire szeretem? most akkor ez igazi szerelem? nem csak valami fel lángolás? nem nagyon éreztem még ilyet...pedig volt jó pár ember akire azt mondtam hogy milyen aranyos jó lenne vele..de ő valahogy más mindenben..a hangját imádom..mikor mással beszél és hozzám beszélnek valahogy csak őt hallom hiába van hátrébb pár padsorral...Valaki tudna segíteni? délutánonként rengeteget sírok még akkor is mikor csak beszélgetünk..idegileg megyek tönkre..félreértések elkerülése végett nem vagdosom magam nem piálok emrt tudom hogy nem megoldás pedig jó pár korombeli ezt csinálja..15 éves lány vagyok..9.-es...Segítene valaki?

2017. jan. 16. 20:25
 1/6 anonim válasza:

Szerintem vagy menny oda hozzá ,vagy miközbe elsétálsz mellette mondd oda neki hogy:

Élőben beszélni luxus?

Vagy ha nem mered ,írd meg neki hogy változtatni kéne ezen. Amíg nem mondod neki nem fogja tudni hogy ez téged zavar...

2017. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi először is hogy ezt a regénykét el olvastad..másrészt..már mondtam neki hogy tökre az én hibám h félek oda menni de ő csak meg se erőlteti magát.. .:(
2017. jan. 16. 20:38
 3/6 anonim válasza:
Nekem egyszer azt mondta valaki, hogy ha tényleg szerelmes leszek, azt tudni fogom. Most ez vagy igaz, vagy nem... Szerintem próbáld meg úgy, hogy mikor elmész mellette, beszólsz neki valamit (pl ahogy már írták, élőben beszélni lux?, vagy hasonlót) vagy ilyenek.
2017. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100% hogy oda van erted, de eloben fel veled beszelgetni, annak meg ugy semmi ertelme hogy egesz nap egy szot sem valtotok amikor ott vagytok egymas mellett csak facebookon..
2017. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem valahogy úgy lehet az egész élőben beszéléses dologgal, mint te. Simán lehet, hogy ő sem mer odamenni hozzád beszélgetni. Szerintem szedd össze magad és szólítsd meg. Nem olyan vészes dolog. Abból, amit facebookon beszélgettek, az jön le, hogy tényleg nagyon tetszel neki. Szóval próbálj meg beszélni vele, nem vesztesz semmit sem.

Más lányokhoz oda szokott menni? Lenne még egy olyan tippem is, ami lehet nem fog tetszeni, de annó én is tapasztaltam. Az is lehet, hogy csak húzza az agyad. Velem gimiben osztálytársam azt csinálta, hogy facebookon rámírt, bókolgatott minden. Élőben konkrétan átnézett rajtam, néha beszéltünk pár szót és ennyi. AZtán később kiderült, hogy csak meg akart d*gni.

De a te eseted szerintem nem iylen, szerintem tetszel neki, főleg ha enniyre sokat beszélgettek, és ennyire dícsér. Szóval legközelebb menj oda hozzá, túl éled, és utána már nem csak facebookon fogtok beszélgetni :)

2017. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igyekszem venni a bátorságot, ma szerintem beszélni fogok vele. Vagy nem xd. Minden esetre azert beszolok neki ahogy azt irtatok.koszonom megegyszer :)
2017. jan. 17. 04:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!