Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm dobott, mert nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm dobott, mert nem vagyok elég. Ezt hallgassátok. VICCES Most ez akkor helyrehozhatatlan? 😞

Figyelt kérdés

En nagyon próbáltam, de nem mindenki születik csodás képességekkel.

Az én életem egy vicc, de viccelődni nem tudok még saját magamon se.

Sose jön össze, azt mondta ebből neki elege van mert így csak unatkozik.


Hogyan legyek viccesebb??

Már megpróbáltam annyi mindent😭


2017. jan. 17. 14:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt mondja túl kompyl vagyok
2017. jan. 17. 14:36
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Nézz sok jó vígjátékot: gyalog galopp, brian élete, galaxis utikalauz stopposoknak, rick and morty.

Ezek tele vannan intelligens humorral.

2017. jan. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nézek is, de az előadása nem megy a dolgoknak
2017. jan. 17. 14:40
 4/8 anonim válasza:
75%
Szia!Figyelj nem születhet mindenki viccesnek.Csak add önmagadat,de ha minden áron vicces akarsz lenni akkor próbálj meg kicsit humorosabbra venni mindent,ne sértődik meg,és ha van egy "menő"haverod akkor tőle is kérj tanácsot.A másik mit nem értek,h.a te barátnődnek miért fontos,h.valaki vicces legyen.Rendben értem én,h.jobb egy vicces pasi mint egy basavanyodott,fancsali képű...De a legfontosabb,h.ne internetről szedett poénokkal akarj viccesebb lenni mert az soha nem vezet jóra
2017. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Sokaknak meg az tetszik, ha valaki komoly.

Keress normálisabb lányt.

Nem lehet mindenki a társaság bohóca. Abból elég egy is. A lényeg, hogy legyen humorod, értsd a viccet. De nem neked kell szórakoztatni mindig mindenkit.

2017. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Majd megpróbalom köszi

Magamtol nehezen jönnek a viccek, nem erzek rá de majd megpróbálom

2017. jan. 17. 14:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem tudom kérdező! De én nagyon felnevettem a kérdés címén xD

Szóval gyakorold az öniróniát mert az menne:) és ne járj ilyen lányokkal akik ennyi miatt dobnak

2017. jan. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki nem nevet a vicceden verd meg egy vicckönyvel. Amúgy próbálkozz gonoszhumorral amiben főleg másokat piszkálsz.
2017. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!