Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az nem baj ha nem akarok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem baj ha nem akarok a fiúval járni csak irkálni? 13éves lány

Figyelt kérdés

2017. jan. 17. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tisztázod Vele, hogy nem jön be, akkor igen, Baj.
2017. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vagyis hát meg soha nem láttam és csak ugymond irkalni szeretnék vele
2017. jan. 17. 17:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A te korodban ez a normális..Az lenne fura nekem, ha többet akarnál. De tisztázd ezt a pasival is, nehogy azt gondolja, ebből több is lehet.
2017. jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen elég nagy probléma (mármint nem neked), hanem a másik félnek szokott ez gondot okozni, és jogossan.

Velem is volt ilyen amikor én voltma az aki csak beszélgetni akart, de ugye már többet akart a másik fél ergo én csak hülyítettem akaratlanúl is, vagyis megbántottam.


Fordítva is volt velem ilyen, és tényleg nagyon szarúl esik az embernek, szóval ilyen dumálgatásra inkább szerintem valami barátnőt válasszál.

2017. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mar volt egy pasi aki kiadta magát 14evesnek es utolag mondta hogy 26eves!en 13-14eves fiukkal szeretnék irkálni!Ötlete??:
2017. jan. 17. 17:18
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

*írkálni.

Én már 13 évesen értelmesebb voltam mint te.Nagyobb szókincsem volt, és nem "írkálgattam" ismeretlenekkel.Élőben csinálj mindent....Akkor az ember net mögötti arcát ismered meg.

Megzabálom, az ilyen kis 13 éveseket, a legtöbb még olyan buta.Vannak kivételei, de kevés.

15

L/l

2017. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Azt mondja "irkálni", majd gyere vissza pár év múlva megnézni ezt a kérdést.
2017. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
14 eves fiu vagyok es most jottem ra hogy 1 ev mennyit szamit. Nem tudom hogy en is ilyen voltam-e regen de ha igen akkor az eleg gaz. Par ev mulva majd nagyot fogsz nevetni a kerdesen es a valaszaidon.😉
2017. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!