Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Melyik a jobb szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy csajom akivel már szakítás szélén vagyunk folyton veszekedünk és már csak én tartóm életben a kapcsolatot ő állítólag szeret de kb egy hónapja előállt egy olyan agyrémmel hogy é tettem őt Pánik betegé és rosszul van a közelembe és ezen megy folyton a vita de ő is az Fb-n nagy a pofája de amikor találkozunk semmit nem mer szólni akkor tök normális. De van egy régi ismerős csaj aki most találkozóra hívott engem és vele tök jól el vagyunk igaz ő kicsit messzebb van tőlem most mostani csajom (60km ) de ez talán még nem áthidalhatatlan. Ti mit csinálnátok a helyemben inkább szakitanátok és meg látni mi lesz az új lánnyal vagy bíznátok barátnőtökben még ha azt monja miattad lettem beteg ?

2017. jan. 22. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A másik lánnyal mar nem lehet semmi. Ha azt mondja, h miattad lett pánikbeteg, akkor tutira szakítani fog. Lehet, hogy ezt csak azért mondja, mert mar nem szeret, es okot akar találni, hogy szakíhasson veled.


A másik lánnyal viszont akármi lehet. Akar jó is kisülhet belőle 😉


Vagyis: VÁLASZD A MÁSIK CSAJT, A BARATNODDEL MEG SZAKITS MIHAMARABB!!!

2017. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szakíts a barátnőddel és válaszd a másik csajt.
2017. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám, hogy ilyeneket vágjon a fejemhez a párom. A volt barátom ilyen volt és eleget türtem kb 5 hónapig.
2017. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ooh hogy a sírásó legyen az utolsó barátod
2017. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!