Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek esélyes, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek esélyes, hogy bejöttem ennek a srácnak?

Figyelt kérdés

Pár éve találkoztam egy sráccal,egy rövid projektmunka során beszéltünk is kb. 2 mondatot,ebből is egyik a köszönés volt.XD Nekem eléggé tetszett,mindig is bejöttek az okosabb,intelligensebb fiúk.Eltelt egy év,és egyik városi koncerten újra láttam,ott állt,és nézelődött,én meg úgy gondoltam,hogy ennél tökéletesebb alkalom nem is lehetne,hogy felhívjam magamra a figyelmét,ezért elsétáltam előtte, mélyen néztem a szemébe,mosolyogtam is,láttam,hogy ő is néz rám közben. Mikor elhaladtam,még visszanéztem tesztelni,hogy vajon néz-e,még akkor is nézett utánam a távolból. Aztán ott a vendéglős étteremben mikor álltunk,láttam,hogy egyszer végigsiklott a tekintete rajtam,utána pedig mintha kereste volna az alkalmat,hogy vhogy kommunikáljunk,ezért hirtelen odafordult hozzám,és köszönt egyet.Vajon ezt azért csinálta,hogy ne tűnjön bunkónak,és azt hitte,én azért nézem,mert nem köszönt először,és inkább köszönt egyet, vagy esetleg más is volt ebben? Utána rá 2 hónapra ugyanez megtörtént egy másik helyen,de megint csak köszönés volt. Aztán városnapon nemrég féltékennyé akartam tenni,mert mindig csak akkor köszönt,ha kettesben voltunk,hogy épp mikor nézett,beszéltem egy fiú barátomhoz,utána néztük őt,és ő is ugyanezt csinálta csak a mellette álló csajjal.

Mindig összeakad a tekintetünk,amikor csak talizunk,és általában mosoly,köszönés is van. Ja,meg mikor mondtam valamit egyszer,akkor láttam,hogy hallotta,és fülig ért a szája:D Szerintetek?

19/L


2017. jan. 26. 21:12
 1/1 CFB ***** válasza:
Lehet, hogy bejössz a srácnak, csak nem mer közeledni feléd. Mai világban szerintem próbáld meg te. Kezdjetek el Face-en beszélgetni, úgy sokmindent megtudhatsz róla (pl az a lány a barátnője volt-e vagy sem), és talán még randi is lesz belőle. :) Amikor elmosolyodott, szerintem az is fontos lehetett, hogy mit mondtál.
2017. jan. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!