Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hóditsak meg egy lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

After003 kérdése:

Hogyan hóditsak meg egy lányt?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy lányt meghóditani de nem akarok szexet mert az még korai bárhol olvasok a vége mindig szex de én még fiatal (15 éves)vagyok ehez. már nagyon jól ismerem mert barátok vagyunk de én mindig is többet akartam mint barátság.csak nem mertem neki elmondani ő nemszerelmes senkibe. én tényleg nagyon szeretem ezért is kérnék segitséget Köszönöm előre is a válaszokat (HA lehet ne gúnyolódós legyen

2017. jan. 27. 05:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelsz rá, kedves vagy vele, udvarias, érdeklődő, stb. És megnevetteted :D
2017. jan. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj! Ismerek valakit,aki azt mondta soha nem volt szerelmes,de összejött a legjobb barátjával,mert rájött többet érez,mint barátság. Nincs veszett ügyed!
2017. jan. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az intelligens és udvarias fiúk tényleg vonzóbbak egy lány szemében (ez a lány érettségétől is függ). Jó az, ha tudod, hogy mit szeret szabad idejében csinálni, mi az ami érdekli. Erre a kérdésre azért nehéz választ adni, mert a személyiségétől is függ, az ,hogy mi jön be neki.Tudom eléggé elcsépelt, de add önmagadat. Sokkal könnyebben látja meg akkor, hogy mi az ami különleges benned. :) Például ha a lány kocka játszatok együtt! :D Közben skype, így beszélgetni is tudtok és a játék is élvezetesebb.

A lényeg, hogy találj valami közös pontot bennetek, ami miatt több időt tudsz vele tölteni, és beszélgetni. Törődj vele, és tudom, hogy nehéz,de próbálj meg nem féltékeny lenni (vagy nem kimutatni) a többi fiú barátjára , ez negatívan befolyásolhatja a mostani kapcsolatotokat is.

2017. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
en ugy hoditottam meg az en draga Jancsikamat, hgy elraboltam es becsusztattam neki, majd o is buzcsi lett
2017. jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te idefigyelj 3-as!


Nem mindenki a fotelból rohadva éli le az életét a számítógép mellett! Ebből nem lesz hódítás aranyom! Ideje kikelni a fotelodból, és körülnézni az életben, kiszimatolni az utcára, körülnézni, hogy mi van! Játszani egy géppel is tud, erre nincs szüksége senkinek! EMBERI kapcsolatokra van szüksége!!


"Például ha a lány kocka játszatok együtt! :D Közben skype, így beszélgetni is tudtok és a játék is élvezetesebb. "

2017. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen de igazabol tegnap bevallottam neki és azt mondta hogy már tudja rég.. de az a baj hogy ő még nem tette túl magát egy srácon és most várjak vagy milegyen?

szoktunk skypolni sétalni eggyütt lógni de ő csak barátként gondol rám

2017. febr. 8. 05:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!