Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves egy 24 évessel. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves egy 24 évessel. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy rendben lenne e egy 15 éves csaj egy 24 éves pasival?

4 éve ismerem az exemen keresztül. Pár hete csak hülyéskedtem vele hogy milyen jol néz ki és hogy nem kellene e neki egy singli pasi. Társaságban voltunk, hülye is levágta hogy csak ugrattam. Azóta nem hagy békèn, igazából jól el tudunk lenni. Volt egy találka nemrég, a végén csók. Lehet hogy hülye voltam mert azóta nagyon felbátorodott.

Mi legyen? magamat ismerve nem érném be egy olyan kapcsolattal ahol csak dumálunk.. szóval nekem egy idő után a sexualitás alap dolog.


2017. jan. 28. 16:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

miért kérdeztél meg egy 24 éves pasit, hogy kell-e neki egy singli pasi? -WTF

yah rájöttem, te vagy a 24 éves srác... AKkor meg sok eszed van, hogy még eldönteni se tudod, gyakorlatilag leírtad, hogy szexen kívül mást nem csinálnál vele, mivel nem szereted, csak a nyakadra jár.

2017. jan. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A csajt ismerem 4 éve. Ez a tortenet az enyém
2017. jan. 28. 16:58
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

A kor csak egy szám.

A börtön csak egy szoba.

2017. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 longlife ***** válasza:
50%
Ahogy a pontosítást kerülöd,úgy a csajt is kerüld.Még kiskorú.
2017. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Szerintem abszolút nem normális. A 15 éves még gyerek, a 24 éves mit kezd vele? Babázik vele?
2017. jan. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
4 éve ismered? az úgy derék, 20 évesen 11 évesekkel beszélgetni :D Ember vagy a javából...
2017. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Miért ne? Kor csak egy szám😌😂


De miez hogy 20 évesen ismered szóval ő akkor 11 éves volt

volt😂😂


Amúgy hajrá:D

2017. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A kor az csak egy szám 😉 Simán összejöhet, működhet is a dolog. DE!


Ugye azzal Te is tisztában vagy, hogy neked meg 3 év kell, amíg felnősz. A srác viszont mar 6 éve nagykorú. Ugye érted a célzást?


Mire Te is nagykorú leszel, a srác mar 27 eves lesz. Az apám ennyi idősen mar egy 1 éves gyereket, azaz engem nevelt.


Es mar ne is haragudj, de 15 évesen akarsz szexelni? 😂


Na mindegy. Ezeket latba vetve TELJESEN BIZTOS, hogy akarsz vele járni?

2017. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8 szerintem a kérdező a "pasi" :D
2017. jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#8 vagyok


😂😂😂 nem olvastam végig a kérdést. 😂😂😂 de gondolom a kérdező érti a célzást, ha átértelmezi a valaszt 😂😂😂


Kérdező bocsi 😅😅😅

2017. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!