Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon csak beképzelem, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak beképzelem, vagy tényleg kölcsönös? (Részletek lent. )

Figyelt kérdés

Szóval van egy tanárom, aki nagyon szimpatikus nekem...

1. Egy nap nagyon de nagyon rossz kedvvel jött be hozzánk. Kerestem a tekintetét, hogy rájöjjek mi a baj. Aztán mikor eltelt 10 perc az órából, egyszerre néztünk egymás szemébe, s nevettünk csak mi ketten az osztályban, mert egyre gondoltunk.

2. Mondtam egy nagyon sz@r poént - egy barátnőm meg is jegyezte, hogy ez rossz volt - de a tanár tiszta szívvel nevetett rajta.

3. Órákon csinál dolgokat csak a kedvemért, amit néha szóvá is tesz, néha meg csak mi tudjuk.

4. Sokszor keresi a tekintetem, s néz dolgozat írás közben is. Egyszer kérdeztem tőle valamit, s Ő nagyon hosszan válaszolt rá, végig a szemembe nézve. (Ez így magában semmi, tudom) De én zavarba jöttem (mint mindig, ha valaki a szemembe néz mélyen.) s miután befejezte válaszát, ment tovább az óra, s visszanézett rám, s rám mosolygott.

5. Sokszor csipkelődik, s becéz.


Szerintetek kölcsönös a szimpátia? Vagy csak beképzelem?

Tanár-diák történeteitek vannak? (Megtörténtek.)



2017. jan. 30. 23:30
 1/7 anonim válasza:
0%
Az oktatók a diáklányoktól csak egy valamit akarnak. Nem kell mindennek bedőlni. Persze, aki kapható rá, az csinálja, de őket nem lehet komolyan venni.
2017. jan. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Beképzeled.

Nálunk is volt ilyen, mert olyan suliba jártam, ahol a diákok 95%-a lány volt. Ott volt egy csomó férfi tanár és ők is ilyeneket csináltak, de nem azért mert dugni akartak volna, csak simán így reagálják le a dolgokat. Mindegyikük 10-20 évvel idősebb volt nálunk és meg sem fordult a fejükben, hogy vonzódnának hozzánk.

2017. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.kommentelő: Nem hinném, hogy mindenki csak a szexre menne, vannak kivételek. Aztán lehet naiv vagyok.

2. kommentelő: Köztünk nincs olyan sok év.

2017. jan. 31. 18:25
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, én azt vettem észre, hogy bele vagy zúgva a tanárodba és minden mozdulatát egy jelnek hiszed, pedig valójában nem is csinált semmit az a szerencsétlen ember. :D
2017. jan. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lehetséges :D xD Ezért tettem fel a kérdést, hogy megtudjam beképzelem-e, vagy sem.

Egyébként nem zúgtam bele, csak szimpatikus.

2017. jan. 31. 21:57
 6/7 anonim válasza:
Velem is volt már ilyen, és annak a tanáromnak tényleg tetszettem. Viszont sosem volt köztünk semmi, mert egyikünk sem találta etikusnak, szóval lehet, hogy nem képzeled be, de egy pozitív visszaigazolásnál ne tartsd többnek.
2017. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%
Azért néz dolgozat írás közben, hogy nem-e puskázol!!!
2017. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!