Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogy felfigyelje...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy felfigyeljen rám, hogy késztetést érezzen arra hogy odajöjjön?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok a kiszemeltem 15.Szokott nézni meg egy barátnőm elmondta neki hogy bejon nekem, viszont ő a barátnőmbe szerelmes, aki tisztan elmagyarazta neki hogy koztuk nem lehet semmi.Mostanra mar valamennyire elfelejtette baratnomet de azt is hogy nekem bejon..Rairni nemnnagyon merek mert lehet tul nsomulosnak nez meg nem lesz ugy jo vele irogatni hogy kozben tudja hogy nekem tetszik...Valahogyan felkene magamra hivni a figyelmet de valami olyannal ami miatt megtetszek neki/szerelmes lesz belem
2017. jan. 31. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp ismerkedj meg vele hogy lehetne szerelmes beled vagy hogy tetszhetnel meg neki ha nem is ismer. Irj ra de en s szemelyes beszelgetest eloszor jobban javaslom pl.ha latod hogy egyedul megy haza menj oda "szia mehetnenk egyutt" meg ha pl.a folyoson all nyugodtan koszonj ra mosolyogj probalj meg szemezni vele.mindenkepp legyel a kozeleben amikor tudsz de nyilvan ne feltunoen.
2017. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szórjál pénzt két marékkal, vagy ordíts el magad, hogy ingyen sör.
2017. jan. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hmm, hátha lesz majd olyan alkalom amikor egyedul megy haza es szoba is allna velem..Rairni nemhiszem higy jo otlet inkabb csak eloben probalok vele kommunikalni
2017. febr. 2. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!