Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha a drága...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Truz kérdése:

Mit csináljak, ha a drága barátnőmnek annyi esze van mint egy papucsállatkának?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem vagyok valami túl érzelmes gyerek(17/F). Konkrétan senkit nem szeretek, de a barátnőmet(16/L) kifejezetten..

De olyan buta néha, hogy olykor azt hiszem, egy tyúknak több esze van.

Ez főleg azért nagyon bosszantó, mert egyféle embert, utálok, és kerülök.. És az pont a buta ember.

Ki nem állhatom őket. Olyan idegállapotba tudnak tenni.

Barátnőm, kb minden másnap dührohamot okoz nekem. Ezeket a rohamokat próbálom elnyomni, hogy ne nagyon látszódjanak rajtam. Több kevesebb sikerrel megy is..

DE! Már annyira nem bírom, olyan ideges vagyok miatta!

Szakítani nem tudunk, nagyon kedvelem, már próbáltam szakítani, de nem ment, mert úgy ragaszkodik hozzám. Még a szünetben sincs benne..

Szóval, valaki nem tudna valami megoldást? Ja.. És miatta elég keményen rászoktam a biciklizésre. Az eléggé lenyugtat, de az költséges sport. Szóval a dührohamok teljes eltörlésére szeretnék elsődlegesen rákoncentrálódni, illetve valahogy egy kis észt vinni a lányba. 1 éve vagyunk együtt.



2017. febr. 1. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

VAn egy táborom, ott szerintem kitudnánk gyógyítani a gondokból, de csak akkor persze ha beleegyezik, semmit nem erőltetek.

UI: -Hitler

2017. febr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
#1 Te személyiséglopó!Én vagyok Hitler!Nálad valami keveredés van elvtársam.
2017. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, tanítsd. Ha butaságokat beszél, magyarázd el neki mi a helyes. Próbáld meg jó útra terelni és ne kapd fel a vizet ha butaságokat beszél, inkább tedd szóvá hogy most butaságot mondott és mond el neki hogy te hogy gondolod és szerinted mi a helyes. Hosszadalmas lesz mire ennek lesz eredménye ( ha egyáltalán lesz ) de ha szereted akkor legyen hozzá kitartásod és türelmed. Sok párkapcsolatról hallani ahol gyökeresen megváltoztatták egymást a párok. Karold fel és segíts neki ne dühöngj rajta.
2017. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1 éve "tanítom", "fejlesztem". Pár hónapja(2-3) megállt a fejlődés. És nem bírom.. Itt már magamat kell fejleszteni, hogy kibírjam.
2017. febr. 1. 20:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már azt sem értem, minek jöttél össze vele. Egy buta pasit képtelen lennék elviselni, még ha 10/10, akkor sem.
2017. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hidd el, hogy nem én szólítottam le x) .

Egyszerűen miután sokáig "nyomult", hihetetlenül megkedveltem.

2017. febr. 1. 20:40
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ez működni fog? Csoda, hogy 1 éve együtt vagytok. Ahogy írsz róla abból látszik, hogy se nem tiszteled, se nem szereted, ez egy szexkapcsolathoz is kevés, nemhogy egy párkapcsolathoz. Ha szeretsz valakit, akkor a butasága sem dühít fel, hanem aranyosnak találod.
2017. febr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, ne hagyd magad, mert így csak ártasz mindkettőtöknek. Ha egy kapcsolatban butának találod a párod akkor nincs értelme folytatni.
2017. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts! Határozottan, ne csak a lehetőségét dobd fel, hanem állítsd kész tények elé.
2017. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Gázzuhanyt neki!

Még azthinné eper illatú zuhanyt kap

Hitler

2017. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!