Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 13 évesen érdemes csajozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen érdemes csajozni?

Figyelt kérdés
Bongót kérdeztem hogy ki szerelmes belém és pont az eggyik osztály társam az, akibe pont én is szerelmes vagyok. És nemtudom miről kellene beszélni vele és azt sem hogy mit kellene csinálni vele az első randin.
2017. febr. 2. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Véleményem szerint még nem érdemes.

Ne akarj se magadnak se másnak fájdalmat ennyi idősen

2017. febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Érdemes hát, jobb előbb a bűn útjára lépni és kitapasztalni emberi élvezeteidet, mint hogy soha ne légy részese eme tömör gyönyör örömöknek, amondó vagyok, hogy amíg a FÖld kerek, mindig lesznek fas*fejek, te ne akarj kötélyük tartozni, ne légy 30 évesen is anyád garázsában élő hippi agreszív szűz kocka, aki a szemetet sem hajlandó kivinni, mert az ilyen elkoszált lelkeket a Sátán előszeretettel falja fel.
2017. febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Bongó?? pff.....
2017. febr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Mondták már hogy nem adsz jó tanácsokat?:'D
2017. febr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na nem mintha en elleneznem ilyen korban a "párkapcsolatot", de elobb inkább tanulj meg helyesen irni (lásd: eggyik=egyik, nemtudom=nem tudom) es majd ha az megy, csajozhatsz. 😉


Es milyen elso randirol beszélsz te? XD Meg nem is biztos, hogy bejössz a lánynak, te meg itt mar tervezgeted az elso randit? XD


Ne haragudj, de ez is bizonyítja az értetlenségedet: a túlzott hiszékenység... :/

2017. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bongót kérdeztem hogy ki szerelmes belém...



Na hooooogy....Inkább némultál volna meg.. :DDDDDDDDD

Bár legalább jót szórakoztam.. xdd

Ha arra a gyász alkalmazásra kell hagyatkoznod akkor vááárj még 10 évet.. MINIMUM!

2017. febr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kicsi vagy még ehhez fiam

...

2017. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy ehhez. Bongoról meg ne is beszéljünk...
2017. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!