Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erröl?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cdav01 kérdése:

Mit gondoltok erröl?

Figyelt kérdés
6.osztályba járok és van egy lány akivel már 2 éve ismerjük egymást és tetszik nekem, pár nappal ez elött tudtam meg az unoka testvérétől,hogy tetszek neki. Szerintetek érdemes elhívnom őt most randira vagy még kérdezgessem őt, hogy miket szeret, vagy utalgassak rá neki, hogy tetszik.
2017. febr. 2. 23:01
 1/2 Ulquiorra77 ***** válasza:
6.osan 11-12 evesen mit akarsz meg?
2017. febr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
12 évesen randi? :D Elméletileg 12 év alatt felnőtt felügyelete mellett még egy bevásárlóközpontban sem tartózkodhatnátok. Nem vagyok egy öreg fiú (16) de még az "én időmben" ilyen korban annyi volt, hogy "szia tetszel járunk?" És akkor vagy igen vagy nem volt a válasz... :D
2017. febr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!