Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Még másfél éve nagyon megtetszett egy fiú, és majdnem biztos, hogy én is érdekeltem (nem mondta, de nagyon sokat foglalkozott velem, figyelt rám stb), viszont akkoriban mondta el egy nagyon jó barátnőm, hogy neki akkor már évek óta tetszett (azóta is), és mivel nem akartam megbántani, onnantól ignoráltam a fiút.

Viszont egy fél éve megint nagyon sokat beszélünk, megosztjuk egymással a dolgainkat, szeretjük csak úgy eltölteni az időt együtt.

Viszont hihetetlen nagy lelkiismeretfurdalásom van, és ha mindkettejük a közelemben vannak, inkább elmegyek onnan.


Tudom, hogy borzalmasan érezné magát a barátnőm, ha elkezdenék randizni a fiúval, végülis már sok-sok éve odáig van érte.


Az a baj, hogy valakit mindenképp megbántok. Mit csináljak?

(18/l)



2017. febr. 11. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem beszéld meg a barátnőddel... Lehet, hogy neki szarul esik, de ha kiderülne, hogy tetszik a srácnak, akkor tuti leszarna téged, és randira menne vele. ,,Mert ő látta meg először''. De valljuk be, a barátnődnek valószínűleg semmi esélye a fiúnál...

2017. febr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőd évek óta nem lépett ezügyben, akkor ne foglalkoztasson a dolog. Ha megsértődik miatta, az az ő baja.

30/f

2017. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a fiunak tetszel, es a baratnod igaz baratnod akkor nem haragszik es orul a boldogsagotoknak ha mar neki nem jott ossze vele.
2017. febr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!