Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Úgy szeretném elmondani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy szeretném elmondani a lánynak, hogy mit érzek iránta! De ez totál nevetséges?

Figyelt kérdés

Légyszi ne oltsatok le, tudom hogy hülyeség amit csinálok de nem tehetek róla ezt érzem. Nagyon nagyon szeretek egy lányt, állandóan csak ő jár a fejemben mindennap 1000x nézem, hogy nem-e rakott fel új képet, teljesen rá vagyok kattanva és beleszerettem teljesen. Az a probléma a dologgal, hogy életembe eddig csak 3x láttam és csak 1x beszéltem vele pár szót de nekem ennyi elég volt. Sajnos nem nagyon tudok vele összefutni vagy találkozni "véletlenül" de nagyon rajta vagyok a témán. Igazából annyira szeretném, hogy a barátnőm legyen hogy azt el nem tudom mondani, bárki akit eddig kérdeztem róla mindenki azt mondta, hogy nagyon aranyos csaj de nagyon válogatós a fiúk terén. Ahhoz képest az előző barátja nem volt egy nagy eresztés, persze az csak jó ha őt nem a külső érdekli a legjobban. Egyébként mikor "láttuk" egymást akkor én úgy vettem észre, hogy tetszem neki, láttam hogy néz engem aztán elkapta a fejét. Nagyon szép lány amúgy. Legszívesebben odamennék hozzá és elmondanám neki, hogy mit érzek iránta de tudom, hogy ezt nem szabad. De már olyan rossz magamban tartani, szerelmes vagyok belé.


Nemtudom azt sem ha legközelebb látom esetleg mit csináljak, mit mondjak neki vagy hogyan szólítsam meg? Nem lenne szerencsés ha levenné, hogy odáig vagyok érte. Olyan nehéz ez... De muszáj lesz valamit lépnem nem várhatok örökké, nehogy más megpróbáljon beelőzni vagy valami :(( Ajj mit csináljak? A lány 16


2017. febr. 13. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Írj rá facebookon, beszélgess vele és ha szimpatizál veled akkor hívd el egy találkozóra.
2017. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nos ez esetben tényleg azt tudom, hogy nem kell túlkomplikálni... nagyon sokan tanácsoljàk azt, hogy gondolkodj egyszerűen. Ha találkozol vele és egy pillanatra eltudod kapni, szólítsd le esetleg, hogy "Szia Reni. Hogy vagy? Rég beszéltünk már...mikor is.... jah igen! Amikor elmentünk kirándulni a Dávidékkal. Azóta sokat gondoltam rád, hogy mi lett veled azóta. ...-Miért is? Nemtudom csak egyszerűren valami úgy megfogott benned. Nincs kedved meginni valahol valamit, mondjuk egy jó forró csokoládét és közbe beszélgetni? Kíváncsi vagyok mi lett veled azóta:)...akk valamikor talk esetleg?"

Ez egy kiszínezett történet volt, de a valóság vázlati alapját tükrözi. Ha meg még szimpatikus voltàl is neki az előny is.

Sokat segít, hogyha van valami érdeklődési köre amibe betudsz kapcsolódni...mondjuk egy sorozat, egy hobbi vagy valamilyen tanulmány amit szeret... ezt feltudod használni beszédtémának.--->ez fontos lehet, de nemszükséges már egyből az elején agyalni a dolgon...találka közben ez simán adódik magától. Az egyetlen dolog ami nehéz lesz, hogy lekell kűzdjed azt a bizonyos gombócot a torkodban és odamenni hozzá. Ha ez megvan csak lazán add önmagad. Semmi képpen ne játszd meg magad...csak lazán...ha te végig gentleman vagy...bármi is a vége, te jól jöhetsz ki belőle.

Az elején kell egy keveset tervezzél, hogyha nemlátod valami túl sokat. Ehhez kell némi kreativitás, de mihelyst lekűzdötted a parát és odamentél hozzá...már minden menni fog mint a karikacsapás:)

Nemkell már a legelején mindent bevallj, de a kontaktus már legalább meglesz és fejlesztheted a dolgot.

Am miért nem vallhatod be neki az érzéseidet? Ezt nem értettem tisztán?

Am sok sikert:) ne túl komplikáltan...csak lazán add magad és minden rendben lesz.

2017. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!