Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak most?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe szerelmes vagyok. És valószínűleg én is tetszem neki. Mindig szépeket mond meg néha piszkál. De én akaratom ellenére tiszta visszautasító vagyok vele szembe,(amikor kérdez valamit pl tesin futásnál leszünk e párok meg ilyenek) és mindig zavarba vagyok a közelébe. Ő az első fiú aki tetszik nekem és én is neki. Mit tehetnék hogy bátrabb legyek és ne utasítsam vissza?

A válaszokat előre is köszi.

Mindketten hetedikesek vagyunk.



2017. febr. 20. 14:43
 1/3 anonim válasza:
tanuljatok meg köpapírollozni
2017. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezdj felé te is nyitni, ne félj. Ez úgy is még csak kezdődő dolog, ha viszont érzel akkor legközelebb menj oda te hozzá, hogy lesztek-e párok tesin. Érezni fogja, hogy te is közeledsz felé.
2017. febr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 köszi a választ megpróbálom:)
2017. febr. 20. 16:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!