Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mitévő legyek? (Aránylag hosszú)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? (Aránylag hosszú)

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki 1,5 évvel idősebb nálam, jelenleg 17 éves. Hívtam bulizni, azt mondta, hogy jönni fog, de később megírtam neki, hogy a haveromnál lesz majd hétvégén. A hátulütője a dolognak, hogy nem bírja a haveromat, nem fogom részletezni, hogy miért...Erre azt válaszolta, hogy inkább kihagyja. Nagyon bánt a dolog. Szerintetek elhívjam valahova, ahova csak ketten mennénk? Nem vagyok biztos abban, hogy eljönne velem bárhova is.

Ha nem gond, leírom, hogyan szoktunk egymás közelében viselkedni;

Szinte mindig rajtam lóg, sokszor ad puszit, hosszan megölel, nyakamba ugrik, hogy megtartsam stb. Pár hete, mikor vártam és megérkezett, szorosan átölelt és azt mondta, hogy hiányoztam neki, mikor megindultunk, belém karolt, úgy sétáltunk. Sokat játszik a hajammal, rengeteget mosolyog és nevet, főleg a spontán poénjaimon. Nem tudom mit érez, de én totál bele vagyok habarodva. Szeretnék kifejtett, normális válaszokat kapni, lehetőleg indokkal/indokokkal megspékelve. Köszönöm szépen előre is!



2017. febr. 20. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A bulis rész elég volt ehhez. Oké, utálja a haverod, ez tiszta sor, még nem is gáz. MIÉRT BULIBA HÍVOD?! Sok ismerősöm is ezt csinálja, és ezt nagyon nagyon nem értem. Ha valakivel el szeretnél valahova, mert tetszik, akkor nem buliba hívod... Ezt a koncepciót annyira utálom. Hívd el kávézni, sétálni, stb stb... beszélgessetek ne buliba... Meg ha ilyen jóban vagytok miért ne menne el veled máshova?
2017. febr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Idézőjeles buli, hat embernél több nem lett volna. Egyébként azért, mert félek, hogy talán nem jönne, ha tudná, hogy csak ketten leszünk. Mikor nála voltunk, ott volt rajtunk kívül még 4 ember, ergo nem kettesben.
2017. febr. 20. 23:52
 3/3 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján simán benne van a levegőbe, hogy nem visszakozna, ha esetleg elhívnád kettesbe találkozni, ha úgy tetszik randizni!

Simán elhívhatod kávézni, utána meg sétálni valami parkba, vagy akárhova, ahol nincs túl nagy tömeg. Ott meg igazából minden kiderül a mozdulataiból, a szeméből, hogy mennyire élvezi a kettesben töltött időt :)

Legyél határozott, és hívd el valahova!

Sok sikert :)

18/F

2017. febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!