Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány de nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de nem tudom hogyan mondjam el neki, szerintetek?

Figyelt kérdés
Az osztályomban van egy lány aki nagyon tetszik de nem tudom hogy ő is így érez e.A válaszokat előre is köszi.

2017. márc. 3. 16:50
 1/3 Bibok25 válasza:
Tudd meg :) figyelj nem veszitesz semmit ha tudatod vele... hivd el valahova ,egy kávéra vagy bárhova ;)
2017. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

FIGYELJ FIGYELMESEN: 1. megkérdezed hogy valamikor elmenne egyet pl.: hétfőn fagyizni vagy szerdán kajálni mondjuk egy étterembe

ha azt mondja hogy igen akkor valamit ő is tudhat vagy érezhet irántad. Ha azt mondja hogy nem és nem ad egy erős indokot vagy nem kérdezi meg hogy esetleg pár nap múlva vagy holnap ráérsz-e akkor tegyél még egy próbát de akkor valami jobb helyre hívd. Ha oda sem tud elmenni mert azt mondja hogy pl.:nem mert mennem kell vagy ilyesmi akkor nem jösz be neki. !!!!!HA ELHÍVOD VALAHOVA PL KETTESBEN AKKOR MEGTUDHATJA HOGY ÉRZEL IRÁNTA VALAMIT!!!!!

2017. márc. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
HA ESETLEG MEGPRÓBÁLTAD KÉRLEK KÜLDJ VISSZA EGY ÉRTESITÖT HOGY BEJÖTT-E
2017. márc. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!