Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy nálam 2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nálam 2 évvel idősebb lányba! Egy héten egyszer találkozok vele a suliban, de csak látásból. Ő ismer engem én is őt de még egyszer se beszéltem vele. Élőben nem merek odamenni hozzá félek, hogy mit mond. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 4. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
xboxozz.
2017. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2017. márc. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sztepi ***** válasza:
Vannak jelek, hogy te is bejössz neki? :D
2017. márc. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Attól függ, hányadikos vagy, és ő hányadikos? Egyébként hidd el, semmi rossz nem történhet ha odamész (kivéve ha nagyon beképzelt, de gondolom akkor nem tetszene.) Ha nem is jössz be neki, akkor is legalább így közelebb kerülhetsz hozzá, ami még mindig jobb mintha távolról figyelnéd. És még a kora sem zár ki semmit, nekem is épp egy 2 évvel fiatalabb fiú tetszik. 14L
2017. márc. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én attól félek a legjobban , hogy ezzel megbántom.
2017. márc. 5. 17:48
 6/7 anonim válasza:
Mivel? Azzal hogy beszélgetsz vele?
2017. márc. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja nem beszélve arról van egy barátja. De szerintem nem megy vele sokra mert messze laknak egymástól. És ötletem sincs mit mondjak neki, mert még nem is köszöntem neki. Ő 8.-as.
2017. márc. 5. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!