Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha azt hiszi szeretem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha azt hiszi szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki azt hiszi szerelmes vagyok belé. Többször mondtam,hogy ez nem igaz,de nem hiszi el. Nem is érdekelne,viszont a kiszemeltem is azt hiszi szeretem őt,ezért inkább más lány után néz. Neki is mondtam,hogy ez nem így van... Hagyjam a francba?

2017. márc. 8. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ? Mert ha a kiszemelted egyszerűen csak ,, más lány után néz " akkor nem hinném,hogy érdekelnéd különösebben.
2017. márc. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mond meg a kiszemeltednek hogy szereted
2017. márc. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hát akit kiszemeltél az nem hiszem, hogy ezért néz inkább más lány után :) Lehet, sőtt biztos, hogy ő is ugyanabban a cipőben van, mint te a belédszeretett sráccal :) Egyébként az a srác aki beléd van zúgva mióta teper utánnad, és mi az amiért elutasittod? :) Én is igy voltam az asszonykámmal :) Tepertem utánna, körülbelül kutyába se vett ilyen érzelmi tereken, viszont voltak közös témáink el tudtunk beszélgetni, aztán nem tudom szánalomból, vagy valami megváltozott benne, de azóta is boldogak vagyunk együtt (legalábbis ő ezt mondja nekem) :) Lehet, hogy ez a srác lenne az akivel boldogabb lennél egy életen keresztül mint ha keresnél valaki mást. 29/F


Ui.: 8 éve vagyok együtt a párommal és az a bizonyos ,,tűz,, még nem aludt ki cseppet sem, szóval... :) Viszont, ha bővebben leirnád, hogy miként is van ez az egész ,,ki fut, ki után,, dolog,, akkor tudnék pár tanácsot adni. Rábeszélni semiképp nem szeretnélek olyanra ami nem a szived vágya! :)

2017. márc. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Légy vele közönyös. Nem a szó legszorosabb értelmében gondolom, de ne figyelj rá akkor, amikor bizonygatni akarja, hogy szerelmes vagy belé. Meg egyáltalán, ha beszélgetni akar veled, mondd meg neki, hogy bocsi, de most nincs kedvem veled beszélgetni; és akkor hagyd ott ; nem vagy köteles a dumáját hallgatni. Hát látod, hogy nem ért a szóból, hát akkor mit akarsz vele beszélgetni? Meg nyilván, ha szerelmes lennél belé, és ő is megtudná, és ő erőltetné, akkor bevallanád neki, hogy amúgy tényleg, mert akkor te is szeretnél tőle valamit, és akkor már együtt lennétek; erre meg nem gondol. Még beszélgetőtársnak sem jó, mert nem ért meg téged, nehézkes a felfogása szegénynek.
2017. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!