Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem egy lány de van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lány de van barátja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, volt már egy csomó barátnőm de még sose voltam igazán szerelmes.. Most pedig úgy érzem az vagyok. Osztálytársam a lány, meg a barátja is. Sőt a barátja a legjobb haverom.. Elsőnek nekem tetszett meg a lány, de mivel a haverom jobban néz ki ezért a haveromat választotta, de ahogy hallom nem olyan jó a kapcsolatuk. Nekem múltkor irta a haverom mikor még nem voltak együtt, hogy mi lenne ha azt hazudná neki hogy szerelmes a lànyba.. Nem nagyon tetszett az ötlet. Írtam rá hogy felőlem.. Teltek a napok, nem voltam egy napon iskolába, és aznap össze is jöttek. Másnap mentem iskolába, jó kedvűen mentem be, de ott voltak együtt.. Kicsit féltékeny lettem, sőt.. Ami a legrosszabb hogy mellettem egy másik padba együtt ülnek és akárhányszor odanézek ott szerelmeskednek. Kicsit idegesítő már. A haverom pedig pontosan tudja hogy tetszik nekem a lány. Tegnap előtt eléggé rossz kedvű voltam, amit a lány észre is vett. Kihivott megkérdezni mi a baj.. Nem bírtam már magamba hogy azt látom hogy kihasználja a lányt a haverom, ezért megmutattam a beszélgetést.. Eléggé meglepődött, sírt, megölelt.. Mondtam neki nyugodj meg. Minden oké lesz. Leültünk a lépcsőre, és tudom nem a legjobb alkalom volt, de elmondtam neki mit is érzek iránta.. Nem szólt semmit, csak megölelt.. Aztán haza is kisértem. Másnap bemegyek az iskolába látom hogy kibékültek. Csalódott voltam.. És egyben szomorú is. Hogyan tudassam a lánnyal hogy nem is szereti a haverom? Nekem elmondta a haverom, hogy megszerzi, utána meg szakít vele hogy hadd sírjon. Nemtudom mit csináljak, ugyanis én tényleg szeretem a lányt..
2017. márc. 10. 11:45
 1/4 anonim válasza:

Nehez helyzet,mivel a haverod a fiu.. de ha szereted a lanyt beszelj vele mondd el az igazat hogy szereted. Ha megolelt akkor lehet o is szeret,kitudja

Vagy haverodnak mondd meg hogy mondja el ha nem megteszed te mivel fontos a lany

Sok szerencset!! :)))

2017. márc. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jaa.. szóval hátbadöfted a haverod, a csaj előtt kitálaltál, de a csaj így se téged választott.

Valóban sok esélyed van.

2017. márc. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen havertol mentsen meg az Isten! Az ellenségeimmel elbanok magam is!

#2-el egyetértek!

Te se vagy szerelmes csak cseszi a csőröd hogy a haveroddal jar a lany.

Te mennyivel vagy különbb ha ki akarod hasznalni a lany problémajat, simliskedsz?

2017. márc. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én voltam előbb szerelmes a lányba és ő ezt pontosan tudta. Szóval ő támadt hátba.
2017. márc. 11. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!