Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szeressek ki belőle?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki belőle? Már legalább hat éve szerelmes vagyok a srácba, próbálom nem szeretni, de nem megy. Tudom, hogy nincs nála esélyen, de mégis.

Figyelt kérdés

#szerelem #Reménytelen szerelem.
2017. márc. 10. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudom én mi kell neked. Egy másik srác, aki elfeledteti veled. Erre ez az egyedüli gyógyír, ha már az idő nem segít. Ismerkedj, hátha.
2017. márc. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ismerkedned kellene mert én is ilyen helyzetben voltam csak én 3 évig voltam belé szerelmes, utánna jött egy srác és megismertem, egyből feltörte a jeget ;)
2017. máj. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Plátói szerelem örök. Mivel nem volt a tied, soha nem kell igazán elengedned. A részed marad mindörökké. Tudom milyen.

De tovább kell lépni, megtalálni önmagad, és igen, ismerkedni, nyitottnak lenni mindenkivel, és akkor jön majd egy másik csávó, akivel jobb lesz ezerszer mint vele lehetett volna, majd meglátod.

És örülsz majd hogy így alakult.

2017. júl. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!