Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek után már semmi nem fog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után már semmi nem fog történni?

Figyelt kérdés

Egy héttel ezelőtt elmentem egy buliba.Megvolt életem első csókja egy osztálytársamtől.Neki is ez volt az első.Egész este iszonyúan jól szórakoztunk beszélgettünk smárolgattunk.Aztán egész következő nap beszélgettünk meg minden.Azt tudni kell a srácról hogy csendes tipus.Aztán elmentünk hétfőn suliba és megszakadt minden.Ha írok neki tőszavakban válaszol.Mint kiderült az osztályban annyit szekálták a kavarásunkal hogy megijedt és hátrál.Hagyjam ülepedni a dolgokat?

Várjak a következő buliig?

De mi van ha ott se mer lépni?

Vagy ha én lépek nem meri viszonozni?

Addig hanyagoljam a beszélgetést?

Nyáron kéne valami csinálni amíg nincs ott az osztály?



2017. márc. 11. 06:44
 1/3 anonim ***** válasza:

valószínűleg zavarban van. azért az első csók érzelmileg elég felkavaró élmény. nyilván jó élmény volt neki is, csak nem tudja hogy hogy álljon a dologhoz. Kapcsolatban vagytok most, vagy sem? Nem tudja. Mint ahogy azt sem, hogyan viselkedünk egy párkapcsolatban. Ezek most az első lépéseitek ebben a témában. Izgalmas de ijesztő is :)



légy türelmes vele és nyomulj rá ha úgy érzed jó hangulatban van, amikor az osztálytársak nem ugrálják épp körbe, suli után, osztálykiránduláson, osztálybulin stb.


És érezze hogy nincs miért félnie. Lehet hogy meg se mer szólalni, mert attól fél hogy valamit rosszul csinál és elrontja azt, ami köztetek van.


Remélem egy kicsit tudtam azért segíteni. Sok sikert és boldogságot nektek !

2017. márc. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget😍😍

Hát most kb egymáshoz sem szólunk úgy szekálák őt e miatt.Azért remélem tisztázódik a helyzet.

2017. márc. 11. 13:16
 3/3 anonim válasza:
de ezért miért szekálták? amúgy szerintem mondd meg neki, hogy neked ez tök jó volt és hogy nem akarod ennyiben hagyni a dolgot. és mond meg neki hogy mindeki más elmehet a *** aki szekálja emiatt.
2017. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!