Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Megtetszett az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megtetszett az osztálytársam. (Többi lent)

Figyelt kérdés

Egyik fiú osztálytársammal nagyon jóban lettem, aztán elkezdtem többet érezni iránta. Már háromszor csókolóztunk is. Tudom, hogy én is tetszem neki, de ő nem akar velem lenni mert ő teljesen más, mint én. Szeret csajozni, bulizni, és nem is olyan társasággal lóg, mint én. De nem csak ennyi a bökkenő... nekem van egy két éves kapcsolatom. Én próbálom elfelejteni meg hanyagolni a srácot de egyszerűen nem megy mert minden nap latom, oda jön hozzám stb. bunkó meg nem akarok lenni mert bírom a srácot. Csak nehéz neki ellenállnom:( a barátomat pedig nem akarom elveszíteni.

17/L



2017. márc. 12. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha csak csajozni akar meg bulizni , ne légy hülye ,neki is csak egy éjszakára kellenèl ,

Az meg hogy csókolóztatok... Hát , had ne mondjak semmit, neked sem kell sok hogy félre kúrj...

Gondolkozz el mi a fontos, mert utána már késő lesz...

2017. márc. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Legjobban úgy jönnél ki ebből, ha mind a kettőt otthagynád és keresnél egy olyan srácot aki mellett eszedbe sem jutna az ilyen....
2017. márc. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hazi nyulra nem lovunk, en mar csak tudom :D
2017. márc. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha okos vagy akkor megfogadod a tanacsomat (3.voltam)
2017. márc. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!