Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kérdezni hogy hány éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezni hogy hány éves kortól van az hogy már lehet randizni vagy ti mikor kezdtétek? Sztorikat is szivesen hallgatok! Ti mikor kezdtétek?

Figyelt kérdés

#randizás #alején #egy.kis.rész
2017. márc. 13. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én azt gondolom, hogy a megfelelő idő 14 életév beteltével van. Már mind a kettő fél elég érett egy kapcsolathoz 14 évesen.
2017. márc. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Furi a kérdés,na de nem baj.

Igazából nem korhoz kötött,kivéve,ha a szülők mondják meg.

Nekem az első "szerelmem" az 11 évesen volt,olyasmi gyerekszerelem,tehát semmi sem volt,puszin kívül.

Majd 15-16 évesen volt a második szerelem,vele már szerettük is egymást ,de rövid volt kb 3 hónap se,ott már randik voltak.

Majd a következő,ami 2015 nyarán kezdődött,s a mai napig tart,az igazi szerelem,hiszen vele kiteljesedett a szerelmünk,konkrétan 6 nap ismerettség után egy jól időzített randi alkalmával összejöttünk(igen,szerelem volt első látásra),s a kövi napon az első csók is elcsattant persze,a fiú kezdeményezte az egészet. Azóta is elválaszthatatlanok vagyunk.

2017. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hm... rendben köszönöm még szivesen *olvasok
2017. márc. 13. 19:49
 4/4 anonim válasza:

Ilyen nincs hogy "lehet" de amikor már megérett rá az ember az ilyen 14-15 éves korban van szerintem.

Nekem 13 éves koromban kezdődött de csak puszi volt meg elmentunk kézen fogva fagyizni és kb ennyi.

Aztán 15 évesen már volt egy komolynak mondható kapcsolatom ami fel évig tartott.

2018. aug. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!