Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csajom azt hiszi hogy még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajom azt hiszi hogy még mindig szeretem az exem, és nem hiszi nekem hogy leszarom magasrol. Mit tegyek vagy mondjak neki?

Figyelt kérdés

Azt mondja úgy nézek az exemre mint egy istennőre..Pedig nem így van.

17/F



2017. márc. 14. 17:37
 1/6 anonim válasza:
Hát mesélj akkor egy kicsit. :D Deritsuk ki, miert hiheti ezt. Szoktál beszélgetni az exeddel? Össze szoktatok futni? Milyen úton-módon szokott ez feljonni, hogy a mostani baratnod ezzel vadol, hogy istennokent tekintesz az exedre?
2017. márc. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Annak a kapcsolatnak, amiben ilyen sok a féltékenység, nem lesz jó vége... Nincs ötletem, h mit tegyél, de ha mielőbb nem csinalsz valamit, akkor szakítás lesz a vége. Méghozzá NAGYON CSÚNYA SZAKÍTÁS.
2017. márc. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sétáltunk láttuk az exem és ránéztem vagy az állomáson ránéztem és neki ez jött le szerintem de semmi konkrét hogy beszéltem volna vele vagy valami nő nem tudok mit mondani neki nem hisz nekem :D nem beszélünk és nem is találkozunk egyébként
2017. márc. 14. 18:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként 3 évig voltam az exemmel és 2hónapja szakítottunk
2017. márc. 14. 18:10
 5/6 anonim válasza:
Ú, hát akkor ez nehéz helyzet így. Baratnodnek sajnos sok féltékenység jutott osztalyreszül. Neki te az első fiúja vagy?
2017. márc. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem neki is volt már 2 komolyabb kapcsolata
2017. márc. 15. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!