Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek már annak a jelei hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek már annak a jelei hogy érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés

Előre is bocsi hogy ha hülyeséget kérdezek de én ezt nemtudom eldönteni.. tehát nekem tetszik az osztálytarsam csak neki ezt még nem mondtam el, még várom hogy mutasson jeleket hogy énis bejövök neki.. teháf azt szokta csinálni hogy minden kissebb dolog miatt beszól (de csak poénból) pl hogy elbambulok órán és szól hogy térjek magamhoz vagy hogy pl a tanárnak a jónapot köszönés helyett csókolommal köszönök..

A másik dolog hogy néha olyan mintha sokszor keresné velem a témát amivel beszélgetést kezdeményezhet.. vagy mindig amikor egymás mellett ülünk akkor ujjszkandereni akar.. ezeket (a szladeren kívül) a többi lánnyal is csinálja de velük ritkábban..tehát szerintetek?.. (bocsi megint ha hosszú volt a fogalmazás vagy valami..)



2017. márc. 14. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Személy függő, valószínű nem vagy közömbös felé nézve, de ez nem jeletnti, hogy bejössz neki.
2017. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jelenti azt, hogy érdeklődik irántad. Nem akarlak lehangolni ezzel, de szerintem csak jó barátként tekint rád. Azt javaslom, hogy egyenlőre még ne mondd el neki hogyan érzel iránta. Várj még vele és ha már biztos jeleket látsz, akkor elmondhatod neki, de inkább várj, amíg ő kezdeményez. Ilyeneket várj: a lehető legtöbb időt veled tölti, több testi kontaktust igyekszik teremteni: ölelés, simogatás, stb.


Drukkolok, hogy össze jöjjön :)

2017. márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!