Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha nekem nafyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nekem nafyon tetszik egy srác de ő nem is figyel rám?

Figyelt kérdés
Már régóta jóba vagyunk.Először nem érdekelt de sokat beszéltünk és egyre jobban megszerettem.Viszont egy ide kerül és nem is beszél velem?Mit csinálhatnék?
2017. márc. 16. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, vagy az van, hogy rájött hogy tetszel neki, de ő csak barátként tekint rád, és azért kerül mert próbál nem megbántani, vagy te is tetszel neki de kicsit zavarban van. Továbbra is beszélgess vele, ha adódik rá alkalom és ő is akarja, ha meg nem akarja akkor nincs értelme kínlódni rajta
2017. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is van ilyen de en meg nem beszeltem vele... Ees valszeg nem is fogoo lk meg fb on se mivel nm jelol vissza
2017. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben összejönnék velem.
2017. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
나는 그들이 만족하지 않았다입니다 확실하지 않다. 그렇지 않으면, 당신은 그것을 게시 할 수 있습니다 또는 당신이 갈 수 ..
2017. márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
úúúúúú hangul^^ és az első szót értem isxd
2017. márc. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd én megvigasztallak :P :D
2017. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!