Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány mégis miért mondja,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány mégis miért mondja, amikor meglát, hogy: már "megint ki jön itt? "

Figyelt kérdés

Halkan mondta, de azért hallottam, és eléggé idegesítő volt. Mégis mit képzel magáról?


Oldalról figyelget, meg mosolyog is, turkál a hajába is. Gyakran van a közelemben.

Van barátja, de nem néz ki valami komoly kapcsolatnak.


Ennek ellenére elég sok fiúval szokott beszélgetni ("fiúbarátok"). Konkrétan körbeállják őt.


Emiatt nem is foglalkozom ezzel a lánnyal. Nem is nyomulok egyáltalán. Amúgy sem szokásom.

Szóval nem értem miért mondhatta.


2017. márc. 17. 23:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, de ha a lány közelében is ilyen undorító, b.nkó, primitív stílusban beszélsz, nem csodálom, hogy nem örül a társaságodnak. Ezzel a "na majd én helyrerakok mindenkit, ez az én jól bevált stílusom, mert hát tudod én ilyen tökös macsó vagyok, amiből nem sok van" hozzáállásoddal csak magadat égeted. Fogadok, tízszer nagyobb egód van, mint annak a csajnak, hiába őt állítod be a gonosz undormánynak. És ha már itt tartunk: nem kell elszállnod magadtól, csak mert van egy micsodád a lábad között, rajtad kívül még rengeteg embernek van.
2017. márc. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy látom, hogy te veszkődsz a lányért, hiába állítod az ellenkezőjét! Savanyú a szőlő?
2017. márc. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
El is hallgatott a srác:D
2017. márc. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

"nem kell elszállnod magadtól, csak mert van egy micsodád a lábad között, rajtad kívül még rengeteg embernek van."



de te erre magadtól nem jöttél volna rá kisanyám, mert ti vagytok az osztály csicskásai :D :D idióta toprongyok

2017. márc. 18. 12:38
 15/24 anonim ***** válasza:
Szegény csaj.
2017. márc. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Muszáj* milyen művelt valaki:D
2017. márc. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
:DDDD csicska
2017. márc. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
60%
Most vagy trollkodsz, vagy még nem hordott nálad nagyobb s ggfejet a hátán a Föld. Ha az utóbbi eset áll fenn, nagyon gyorsan szállj magadba, mert kamatostul fogod visszakapni, hogy ekkora bůnkò vagy. Tudod, az élet nem bottal ver. Bár, ha így folytatod, ne csodálkozz,ha egy csapat izomagyú egyszer elkap egy eldugottabb helyen, és jól meggyepál. Lásd Jónás Rómeó esete.
2017. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
#9: Ez jön be a mai tinilányok többségének (tisztelet a kivételnek).
2017. márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

#22 (#9 vagyok)

De szerencsére vannak még kivételek:))

2017. márc. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!