Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Erről mi a véleményetek? Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a véleményetek? Nem lenne ciki ezután a valódi nevemen is bejelölni?

Figyelt kérdés
Megláttam egy fi7t,aki nagyon megtetszett,azt nem lehet mondani,hogy ő azt se tudja,hogy esznek-e vagy isznak-e engem, mert többször rám nézett,mosolygott,olykor köszönt is,hogyha találkoztunk. Ennek ellenére mégsem volt elég önbizalmam bejelölni őt Facebookon,nem tudom tutira,hogy vajon bejöttem-e neki,viszont nagyon kíváncsi voltam iránta,és "nyomozni" kezdtem. Bejelöltem Facebookon álprofillal,és eljátszottam,hogy én is a sulijába lejentkező srác vagyok,sokáig csak suliügyben kérdezgettem,majd mikor már jobban megnyílt,szépen kiszedtem belőle,hogy mik a továbbtanulási szándékai,milyen csajok jönnek be neki,és örömömre azt is,hogy most szingli. Egyszer felhoztam magamat is szóba,de a lakhelyemre emlékezett meg a nevem rémlett neki,többet nem mertem rólam dumálni,mert feltűnő lett volna. Most azt hazudtam,hogy a sulijába nem nyertem felvételt,így egy pár hónapja már egyáltalán nem is beszéltünk, mivel "így más suliba megyek". Szerintetek kicsit később,mondjuk áprilus -májusban nem lenne feltűnő bejelölni a valódi profilommal a srácot? Annyira tetszik a kifejezésmódja,az ízlésvilága,még a városába is elutaznék egy napra ,még akkor is ,ha a 100-hoz 1 lenne az esélye,hogy összefussunk és láthassam újra. *-*
2017. márc. 21. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ez nagyon szánalmas.Remélem nem vagy több 10-nél.
2017. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tök ügyi vagy 😂 amúgy ez lehet kicsit gyerekes volt de sebaj:D és szerintem olyan májusban ha nem olyan okos fel se tűnik neki
2017. márc. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!