Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, egyszerűen nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, egyszerűen nem tudom elfelejteni, de nem érdemli meg, hogy szeressem? (19/F) kontra 17/L (hosszú)

Figyelt kérdés
Az egész történet ott kezdődik, hogy egy lánnyal jártam 5 hónapot. Mivel egy helyen laktunk Sopronban állandóan együtt voltunk, ezalatt az idő alatt nagyon beleszerettem és ő váltig állított, hogy szerelmes belém. Aztán jött a tipikus sztori egy srác nagyon elkezdett nyomulni rá és ő nem küldte el azonnal később ezt azzal igazolta, hogy azt hitte, hogy csak barátkozni akar. Az eredménye az lett, hogy veszekedtünk egy héten kerseztül minden apró dolgon mert feszültség volt közttünk ez miatt. Bíztam a lányban, ezért csak később hoztam fel neki a témát, mivel rohadtul zavart a csávó jelenléte. Ő azonban megnyugtatott ám még a rákövetkező héten időt kért és tudtam, hogy ez miatta van, mint később kiderült a barátnői tanácsolták, hogy válassza inkább a másik srácot. Szakítottam a lánnyal mert vacilált később kiderült, hogy engem választott volna csak én addigra szakítottam vele. Összejött azonban már 2 hét után a fiúval miután nem kerestem. 3 hét eltelt és megkeresett, majd folyamatosan kérlelte, hogy adjak neki még egy esélyt én mindig adtam, de sosem rakta ki a srácot majd végül másfél hónap húza vona után ami persze a srác háta mögött ment miközben voltak színházban, Sopronban elmentek ide oda, megszakított velem minden kapcsolatot csak a gimiben láttam ezt azzal indokolta, hogy azért mert szereti. Eltelt egy hónap és szakítottak a srác megcsalta az évfolyamomból egy táncos lánnyal. A lány újra felvette a kapcsolatot velem Facebookon és úgy voltam vele adok neki egy 6. esélyt mert mért is ne beválallom, hogy leszek másodhegedűs mert szeretem még mindig, mint valami berögzült kis fajankó. Egészen addig ezen az állásponton voltam, amíg a barátaim fel nem nyitották a szemem és rájöttem, hog mennyire ostoba vagyok, visszautasítottam a lányt ő ez miatt nagyon a padlón volt. Ideges vagyok rá még mindig. Eltelt 5 hét és nem tudom elfelejteni pedig már nem is beszélünk. Megkeressem mondjam neki, hogy próbáljuk meg újra?? Vagy csak adjak neki egy tablóképet, mivel végzős vagyok és ezzel zárjam le az egészet. Egy kérdés egyáltalán adjak neki tablóképet?? A lány nem feküdt le a sráccal ezért is csalta meg, én nem tudom elfelejteni, a barátaim utálják nekem sokat kell tanulni az érettségire mivel Villamosmérnöknek készülök a BME-re. Mit tegyek, hogyan lépjek túl, ti hogy értékelitek ezt???

2017. márc. 21. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne adj neki tablóképet, ezzel csak összezavarod. Szakítsd meg vele a kapcsolatot.

Elfelejteni nem fogsz senkit soha, aki az életed része volt.

De 5 hát után ne várj csodát. Szépen el fog múlni ez a dolog, nem lehet siettetni.


AMúgy velem is pont ugyanez történt évekkel ezelőtt. Pontosan ugyanígy. Csak nem jöttem össze újra a lánnyal.

2017. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dobd, ilyet még hiányolnod is kár. Találsz majd sokkal jobbat.
2017. márc. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. márc. 21. 21:49
 4/5 anonim válasza:

Varunk szeretettel a viken 😁😁

Amint idejossz elfelejted a csajt. Egyreszt nagyon sokat kell majd tanulnod, masreszt nagyon jo a kozossegi elet, es tele vagyunk jo arc emberekjel, es itt tudsz majd valogatni mas csajokbol reszegen a diszkoban.

Keszulj az erettsegire es felejtsd el a csajt. 😁😁

Hajra!!

2017. márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jesszus, emiatt ne legyél szarul. Szerintem az a csaj nem igazán érdemel meg téged, plusz csomó ilyen idézet terjed az összes közösségi oldalon, amiben annyi életigazságot leírnak, és igazából van ami tényleg teljesen igaz. Az elején jól tetted, hogy szakítottál, hiszen ha őszintén szeretett volna, nem választotta volna a másikat, legalábbis nem engedte volna neki a közeledést. "Ha két ember közül választanod kell, válaszd a másodikat, hiszen nem szerettél volna bele, ha az elsőt igazán szereted". Nem kéne neki tablóképet adni, hiszen mind a kettőtök dolgát megnehezíted, és te sem tudsz tovább lépni. El fogod tudni felejteni, érettségi, tanulás, és továbbtanulás, és utána új területekre mész, ahol ezer más lány lesz:)) 5 hét alatt nem fogod tudni elfelejteni, nekem fél év alatt sikerült, bár az nagyrészt azért, mert béna és ragaszkodó típus vagyok, de sikerült.

Visszakanyarodva, szurkolok az érettségi miatt, meg hogy tovább tudj rajta lépni:))

2017. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!