Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy dolgozzam fel, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel, hogy elköltözött a lány aki tetszett?

Figyelt kérdés

Csak néhányszor beszélgettem vele, arra járt iskolába ahova én, de nem ugyanoda... De sokat figyeltem és igazából hónapok óta csak körülötte jártak a gondolataim, csak akkor még valahogy nem realizálódott bennem, hogy ennyire tetszik. Mivel csak a keresztnevét tudom így lehetetlen megtalálnom :/ Ritkán szoktam bármit is érezni más emberek iránt, meg sosem volt igényem kapcsolatra, ez most eléggé elszomorított.

18/f


2017. márc. 23. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hova költözött? Különben sajnàllak tudom milyen. Én 12 voltam amikor szerelmes lettem egy fiuba de sosem mertem neki elmondani. Elköltöztek...amerikàba. Soha többé nem làttam csak néha hallok felöle meg làtom a közösségi oldalakon de élöbe nem. Soha nem tudtam másba beleszeretni :/ minden egyes nap hiànyzik de olyan szinten hogy sirni tudnék. Szerintem sosem fogom magam túltenni rajta és sosem fogol más iránt igy èrezni. Megfogadtam hogy ha lesz pènzem megkeresem de ez sem garantálja hogy lesz is valami. Temèlem te erösebb leszel mint én. Kitartást! Remélem egyszer sikerül megtalálnod. 20/L
2017. márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

20 evesen meg mindig itt tartasz.. Azigen. Pszichologus latott mar?


Kerdezo: annyi lany van a vilagon mint a fene, majd talalsz masikat.

2017. márc. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Nem vagy te egy kicsit bunkó?! Mi a feje közös van tenéked ahhoz hogy kibe mióta vagyok szerelmes és hogy látott e már pszichológus? Szét szerintem kicsit vegyél vissza mert nem kértem a véleményed. Rohadtul nem rád tartozik kibe vagyok szerelmes. Foglalkozz a saját dolcsiddal azt meg majd köszönöm szépen de magam is el tudom dönteni mikor menjek pszichológushoz nem kell idegenek beleszolása!! Köszönöm. Amit meg a kérdezőnek írták az alapján marga nagy együttérzés lehet benned -.- hiába van a földön akármennyi lány ha szerencsétlen abba az egybe szerelmes!! De persze te ezt hogyan is érthetnéd?! -.-
2017. márc. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A helyzet az hogy egyikotoknek sincs fingja sem arrol mi a valodi szerelem.


12 eves agyi szinten alltok.


Az ember nem tudo olyasvalakibe szerelmes lenni akit nem is ismer!

2017. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És honnan a f...bol tudod hogy előtte nem ismertem!? Bírom az ilyeneket akik csak ugatnak meg pofáznak minthogy a sajàt dolgukkal foglalkoznának. (vagy legalább a kèrdésre válaszolnának)..........-.-
2017. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

baxod, 8! eve ismerted!


Te egy virtualis lenybe vagy szerelmes, ezert kellene kezeltetni magad.

2017. márc. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez az érzés amúgy pszichológiailag normális, ha ismerné is a barátság és a szerelem csak illuzió... Úgy, hogy valakit nem ismerünk is létre jöhet ez az érzés, főleg ha létre jött egy rendszer melynek keretei között mindiv rendszeresen látjuk ugyanott, stb.

Akkor nem lenne normális, ha emiatt szélsőséges dolgokra lenne képes, pl. valakit bántana. Különben a magánügye, szerintem.


Én viszont nem tudom megtalálni a lányt, órákig néztem a facebook-ot és azzal a keresztnévvel biztosan nincs fent. :(

2017. márc. 24. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!