Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor tetszek neki? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszek neki? Vagy szeret piszákálni? Vagy csak a figyelmet akarja magára felhivni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomba aki állandóan piszkál (de persze csak vicces módon)

És egyfolytában olyan helyzeteket kreál hogy beszólhasson valamit és cikis helyzetbe hozzon. Meg olyanokat mondd hogy én rögtön elpiruljak tőle.És állandóan néz.


2017. márc. 23. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő már felfigyelt rád:)) Bár ennyiből még ne menj biztosra, de lehet hogy valami érdeklődés van kettőtök között:) Sok sikert!
2017. márc. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a választ! :)
2017. márc. 23. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaz.Egy lanyt én is "piszkalok" de csak azért mert tetszik. (Meg.:Azt mondja lerugja a fejem lol.)
2017. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nem értem mivel a haverja szerint nagyon bele van zúgva az xyba, de ma egész órán nézett. Meg megharagudtam rá és jött oda,ott érdeklődött hogy mi a bajom..
2017. márc. 27. 16:55
 5/5 anonim ***** válasza:
A haverja lehet hazudik mert pl tetszel neki és pont ő akar meghódítani de ez csak egy példa ne vedd komolyan
2017. márc. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!